تمورا موریسون

تماشا کنید: تریلر سریال The Book of Boba Fett منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۰

شبکه دیزنی پلاس تریلر رسمی سریال لایو اکشن The Book of Boba Fett را با بازی تمورا ماریسون و مینگ-ناون منتشر کرد. این سریال در روز چهارشنبه، ۸ دی‌ماه (‌۲۹ دسامبر) – یک سال پس از پایان آخرین قسمت فصل دوم – سریال مندلورین پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

در سریال The Book of Boba Fett تمورا موریسون بار دیگر در نقش شکارچی محبوب و جایزه بگیر فضایی، بوبا فت ظاهر خواهد شد. آخرین بار طرفداران جنگ ستارگان این شخصیت را در صحنه‌ی پایانی فصل دوم سریال مندلورین مشاهده کردند. جان فاورو و دیو فیلونی تهیه‌کننده اجرایی این سریال، که ظاهراً سعی دارد مسیر موفق دنیای سینمایی مارول را در پیش گیرد، بر عهده دارند.

در خلاصه داستان آمده که شکارچی جایزه بگیر بوبا فت به همراه مزدور معروف، فنک شاند پس از سفر در کهکشان و دنیای تبه کاران بار دیگر به تپه‌های شنی تاتوئین باز می‌گردند تا کنترل قلمرویی که زمانی تحت فرمان جابا هات و سندیکای جنایتکارانش بود را پس گیرند.

جان فاورو، دیو فیلونی، رابرت رودریگز، کاتلین کندی، کالین ویلسون، کارن گیلکریست و کری بک تهیه‎‌کنندگی اجرایی اسپین آف مندلورین را بر عهده دارد. جان بارتنیکی و جان همپیان نیز به عنوان تهیه‌کننده در ساخت این سریال مشارکت دارند.

تا قبل از ظاهر شدن بوبا فت در سریال مندلورین، استودیو لوکاس فیلم تلاش داشت تا اسپین آف‌های این شخصیت‌ را بسازد. با این حال، هیچ یک از اسپین آف‌های برنامه‌ریزی شده به مرحله تولید نرسیدند از جمله یک سریال تلویزیونی لایو اکشن به تهیه‌کنندگی جورج لوکاس و یک فیلم با محوریت شخصیت بوبا فت از کارگردان “چهار شگفت” انگیز، جاش ترانک.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: