بازی‌های ماه نوامبر 2021 ایکس باکس لایو گلد

بازی‌های ماه نوامبر ۲۰۲۱ ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

توسط هدایت واحدی در ۸ آبان ۱۴۰۰ , ۰۹:۳۸

ایکس باکس لایو گلد در ماه نوامبر میزبان ۴ بازی مختلف است. با دنیای بازی و فهرست بازی‌های ماه نوامبر ۲۰۲۱ ایکس باکس لایو گلد همراه باشید.

به تازگی در حال پشت سر گذاشتن ماه اکتبر و وارد شدن به نوامبر هستیم. خبر خوب هم اینکه مایکروسافت با شروع این ماه بازی‌های متنوع سرویس اشتراکی ایکس باکس لایو گلد را معرفی کرده است.

اولین بازی‌ای که می‌توانید در بازه‌ زمانی ۱۰ آبان تا ۹ آذر (۱ تا ۳۰ نوامبر) آن را تجربه کنید بازی مستقل Moving Out است. در این بازی کواپ شما باید با همکاری دیگر بازیکنان در سریع‌ترین زمان ممکن به جا‌به‌جایی و نقل مکان دیگران کمک کنید. بازی بعدی که کاربران سرویس ایکس باکس لایو گلد در بازه زمانی ۲۵ آبان تا ۲۴ آذر (۱۶ نوامبر تا ۱۵ دسامبر) می‌توانند آن را تجربه کنند، بازی Kingdome Two Crowns است. در این بازی شما باید از پادشاهی خود در مقابل مهماجمان و سایر خطرات محافظت کنید.

در ادامه شما به دو بازی Xbox 360 نیز دسترسی خواهید داشت. Lego Batman 2: DC Superheroes یکی از آن دنباله‌های موفقی است که تمامی ابرقهرمانان دی سی را به گاتهام می‌آورد. شما در بازه زمانی ۲۵ آبان تا ۹ آذر (۱۶ تا ۳۰ نوامبر) می‌توانید این اثر را تجربه کنید. آخرین بازی این ماه هم چیزی نیست جز Rocket Knight؛ یکی از قدیمی‌ترین آی پی‌های سگا جنسیس که در بازه زمانی ۱۰ تا ۲۴ آبان (۱ تا ۱۵ نوامبر) در دسترس خواهد بود.

شما می‌توانید در بازه زمانی مشخص‌شده تمامی این بازی‌ها را در کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی مایکروسافت به صورت رایگان (در صورتی که مشترک ایکس لایو گلد باشید) دریافت کنید. همچنین بازی‌های Lego Batman 2: DC Superheroes و Rocket Knight برای کنسول Xbox 360 نیز در دسترس خواهند بود.

نظر شما در رابطه با بازی‌های ماه نوامبر ۲۰۲۱ ایکس باکس لایو گلد چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: