تاریخ انتشار Weird West

تاریخ انتشار Weird West به سال میلادی آینده موکول شد

توسط محسن شجاعی در ۷ آبان ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۶

استودیو WolfEye با انتشار یک تریلر خبر از تعویق تاریخ انتشار Weird West داد. این بازی در ابتدا قرار بود پیش از پایان پاییر سال جاری عرضه شود اما، سازندگان ۲۱ام دی ماه (یازدهم ژانویه) را به عنوان زمان جدید انتشار بازی در نظر گرفتند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویداهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت devolver digital در جریان رویداد The Game Awards 2019 از بازی جدید استودیو WolfEye رونمایی کرد. عنوان Weird West یک بازی نقش آفرینی-اونچر است که مخاطبان را به دنیای غرب وحشی با تم فانتزی می‌برد. جایی که قانون شکنان و ماموران قانون شانه به شانه یکدیگر برای نابود موجودات وحشتناک و ماور طبیعی می‌جنگند. از زمان معرفی بازی تا مدتی پیش، ناشر اطلاعات چندانی را درباره بازی منتشر نکرده بود. احتمال می‌رود اسنودیو سازنده بازی نیز مانند سایر مردم و استودیوها به دلیل شیوع جهانی کووید-۱۹ نتوانسته‌اند، مطابق برنامه ریزی‌های پیشین پروژه خود را پیش ببرند.

پاییز سال میلادی جاری، بازه‌ای بود که تیم سازنده و devolver digital برای تاریخ انتشار Weird West در نظر گرفته‌ بودند اما، روز گذشته و با انتشار یک تریلر از گیم‌پلی بازی، زمان انتشار به ۲۱ام دی ماه (یازدهم ژانویه) موکول شد.

به گفته سازندگان جهان بازی بسیار عظیم است و چندین شخصیت قابل بازی وجود دارد. این شخصیت‌ها استایل خاص خود را برای مبارزه دارند و تقریبا تمامی سلاح‌های حاضر در بازی قابل ارتقا هستند. مراجل بازی از دو طریق مخفی کاری و اکشن قابل پیگیری هستند و برای هر کدام از این دو انتخاب، چندین شیوه و روش گوناگون وجود دارد.

شما می‌توانید تریلر بازی را از اینجا تماشا کنید.
Weird West برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: