تاریخ عرضه بازی Bright Memory: Infinite

تاریخ عرضه بازی Bright Memory: Infinite مشخص شد

توسط هدایت واحدی در ۷ آبان ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۸

بازی شوتر اول شخص/هک اند اسلشِ Bright Memory: Infinite با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در فروشگاه‌های دیجیتالی استیم و GOG قرار می‌گیرد، همچنین دارندگان بازی Bright Memory می‌توانند نسخه‌ی نهایی جدید را به صورت یک آپدیت رایگان دریافت کنند.

استودیوهای FYQD و Playism تاریخ انتشار بازی Bright Memory: Infinite را برای پی سی اعلام کردند. این بازی در تاریخ ۲۰ آبان ماه (۱۱ نوامبر) در فروشگاه‌های استیم و GOG با قیمتی معادل ۱۹.۹۹ دلار در دسترس قرار می‌گیرد. البته کسانی که قبلا بازی Bright Memory را خریداری کرده‌اند در زمان انتشار بازی برایت مموری: اینفینیت می‌توانند آن را به صورت رایگان در قالب یک به‌روزرسانی دریافت کنند.

داستان بازی Bright Memory: Infinite در سال ۲۰۳۶ و به هنگام شب سال نو (چینی) روایت می‌شود. جایی که پروتاگونیست داستان یعنی شیلا به دنبال بررسی یک پدیده مرموز است. زمانی که او به محل مورد نظر می‌رسد با آنتاگونیست داستان (ژنرال لین) و نیروهایش از جهانی دیگر روبه‌رو می‌شود. در ادامه شاهد اتفاقات عجیب و دیوانه‌واری هستیم و شخصیت اصلی در این بین با قابلیت‌های جدید (دویدن و پرش روی دیوار) و اسلحه‌های متنوعی که در اختیار دارد به مبارزه با این نیروها می‌پردازد.

بازی Bright Memory: Infinite برای کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس هم در دست توسعه قرار دارد اما در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی برای نسخه‌های کنسولی این بازی اعلام نشده است.

نظر شما در رابطه با تاریخ عرضه بازی Bright Memory: Infinite چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: