حجم بازی Call of Duty: Vanguard

حجم بازی Call of Duty: Vanguard روی پلتفرم‌های مختلف مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۶ آبان ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۲

اکتیویژن با انتشار پستی در وبسایت رسمی مجموعه کال آو دیوتی از حجم بازی Call of Duty: Vanguard روی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرد. در کنار این خبر مهم، زمان در دسترس قرار گرفتن پیش دانلود بازی نیز اعلام شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طی چند سال اخیر مجموعه شوتر اول شخص ندای وظیفه توانست سلطه خود را صنعت گیم ثابت کند و از حیث فروش و میزان محبوبیت، گوی سبقت را از رقبا و سایر فرنچایزهای محبوب در این ژانر برباید. البته نگرش مخاطبان و منتقدان به این مجموعه همراه مثبت نبوده و نارضایتی‌هایی بویژه درباره بخش داستانی نسخه‌های اخیر مجموعه وجود داشته‌است. دیگر موردی که باعث بدنامی این مجموعه شده، حجیم بودن فایل‌های بازی و آپدیت‌های آن است که بویژه روی کنسول‌ها، برای مخاطبان مشکل زا است. روز گذشته اکتیویژن در بیانیه‌ای اعلام کرد به لطف استفاده از تکنولوژی «on-demand texture streaming» حجم کال آو دیوتی ونگارد کم‌تر از آنچه که باید خواهد شد و حتی در نسخه PC شاهد کاهش جچم ۳۰ الی ۵۰ درصدی خواهیم بود.

ساعاتی پیش اکتیویژن با انتشار پستی در وبسایت رسمی مجموعه کال آو دیوتی از حجم بازی Call of Duty: Vanguard روی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرد. در کنار این خبر مهم، زمان در دسترس قرار گرفتن پیش دانلود بازی نیز اعلام شد. حجم بازی روی کنسول‌های به شرح زیر است:

  • پلی استیشن ۵: ۶۴.۱۳ گیگا بایت حجم دانلود | ۸۹.۸۴ گیگا بایت فضای مورد نیاز
  • پلی استیشن ۴: ۵۴.۶۵ گیگابایت حجم دانلود | ۹۳.۱۲ گیگا بایت فضای مورد نیاز
  • ایکس باکس سری ایکس/اس: ۶۱ گیگا بایت حجم دانلود | ۶۱ گیگا بایت فضای مورد نیاز
  • ایکس باکس وان: ۵۶.۶ گیگا بایت حجم دانلود | ۵۶.۶ گیگا بایت فضای مورد نیاز

خریدارانی که نسخه ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس ۱۹:۳۰ امشب، ششم آبان ماه، می‌توانند پیش دانلود بازی را آغاز کنند. خریداران نسخه PS4 و PS5 ساعت ۲۲:۳۰ امشب به وفت تهران، امکان پری‌لود بازی را خواهند داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: