تعداد بازیکنان Back 4 Blood

تعداد بازیکنان Back 4 Blood از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۵ آبان ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

استودیو Turtle Rock با انتشار یک توئیت اعلام کرد تعداد بازیکنان Back 4 Blood از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرده‌است. تیم سازنده از مخاطبان بابت ثبت این رکورد تحسین برانگیز تشکر کردند. کم‌تر از یک ماه از عرضه این عنوان می‌گذرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدت‌ها است که طرفداران ژانر شوتر چند نفره و کو-آپ در انتظار عرضه یک نسخه جدید از مجموعه Left 4 Dead به سر می‌برند و امیداوار هستند شرکت ولو در یکی از رویدادهای گیمینگ از نسخه جدید این مجموعه رونمایی کند. ظاهرا این مجموعه نیز به سرنوشت دو مجموعه دیگر ولو یعنی Half Life و Portal دچار شده و نباید منتظر عرضه نسخه جدیدی از این مجموعه در آینده‌ای چندان نزدیک باشیم. اعضای استودیو Turtle Rock که متشکل از تیم سازندگان مجموعه Left 4 Dead هستند، سال گذشته از دنباله معنوی این مجموعه یعنی Back 4 Blood رونمایی کردند.

نزدیک به یک ماه از انتشار این عنوان می‌گذرد و جلب رضایت منتقدان و آمار فروش بسیار خوب روی پلتفرم‌های مختلف، خبر از موفقیت این بازی از بدو انتشار می‌دهند و در تایید این موضوع، اکانت رسمی استودیو در توئیتر، با انتشار پیامی اعلام کرد تعداد بازیکنان Back 4 Blood از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرده‌است که حقیقتا تحسین برانگیز است و مدت زمان کمی که از انتشار بازی می‌گذرد، این آمار را حتی بیش از پیش ارزشمند می‌کند. لازم به ذکر است این بازی از روز عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس قرار گرفت که بدون شک در ثبت این رکورد، بی‌تاثیر نبوده‌است.

Back 4 Blood هم‌اکنون ریو پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One و PC در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: