دنباله فیلم Dune

ساخت دنباله فیلم Dune بطور رسمی تایید شد

توسط علیرضا قطبی در ۵ آبان ۱۴۰۰ , ۰۲:۰۱

استودیو لجندری اینترتینمنت رسماً چراغ سبز خود را برای ساخت دنباله فیلم “Dune” نشان داد. این یک خبر عالی برای طرفداران فیلم اول و کارگردان فیلم، دنیس ویلنوو است. دنباله فیلم “Dune” به تهیه‌کنندگی استودیو برادران وارنر در تاریخ ۲۰ اکتبر سال ۲۰۲۳ در سینماها اکران خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این فیلم حماسی و علمی تخیلی در ۲۲ اکتبر روی پرده سینما رفت و علی رغم پخش همزمان روی شبکه HBO Max توانست فراتر از سطح انتظارات ظاهر شود و در هفته اول نمایش خود با فروش ۴۰.۱ میلیون دلار، جایگاه اول را در گیشه داخلی باکس آفیس به دست آورد. فیلم “Dune”  تا کنون در گیشه جهانی بیش از ۲۲۰ میلیون دلار فروش داشته است.

ویلنوو طی بیانیه‌ای در واکنش به این خبر گفت:

من به ‌تازگی خبر را از استودیو لجندری دریافت کردم، ما رسماً با بخش دوم “Dune” به جلو پیش می‌رویم. اقتباس رمان “تلماسه” از فرانک هربرت رویای من بود و برای تحقق آن از طرفداران، بازیگران، عوامل ساخت فیلم و استودیو لجندری و برادران وارنر برای حمایت‌شان؛ تشکر می‌کنم. این تنها شروع داستان است.

توبی امریش، رئیس استودیو برادران وارنر نیز در این باره افزود:

دنیس ویلنوو فیلمی ساخته است که هم از نظر بصری خارق‌العاده است و هم از نظر احساسی قابل انتقال است که موفقیت جهانی آن هم از نظر منتقدین و هم در گیشه کاملاً مشهود است. ما از ادامه این سفر با دنیس، بازیگران، عوامل ساخت فیلم و شرکایمان در استودیو لجندری هیجان‌زده هستیم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا فصل بعدی این داستان حماسی را در اکتبر سال ۲۰۲۳ به سینماها بیاوریم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: