جدول فروش هفتگی بریتانیا

جدول فروش هفتگی بریتانیا | حمکرانی فیفا ۲۲ ادامه دارد

توسط محسن شجاعی در ۳ آبان ۱۴۰۰ , ۲۲:۵۷

با پایان یک هفته دیگر در اروپا، جدول فروش هفتگی بریتانیا و سایر کشورها منتشر شد و ظاهرا فار کرای ۶ و یوبی سافت نیز نمی‌توانند مانع از صدر نشینی شبیه ساز فوتبال محبوب الکترونیک آرتز شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با خاتمه یاقتن یک هفته دیگر در اروپا، موسسه Gfk اقدام به انتشار آمار و اطلاعات مربوط به میزان فروش بازی‌ها به صورت فیزیکی و دیجیتالی کرده‌است. تحلیل این آمار را وبسایت GamesIndustry به صورت مبسوط انجام داده‌است و بر این اساس، شبیه ساز محبوب فوتبال، فیفا ۲۲ بار دیگر و برای چهارمین هفته متوالی در صدر جدول عناوین پرفروش انگلستان قرار گرفته‌است و بار دیگر الکترونیک آرتز این صدر نشینی را مدیون فروش دیجیتالی بازی است. طی چند سال اخیر مخاطبان انگلیسی بیشتر از این طریق بازی‌های مد نظر خود را تهیه کرده‌اند.

فار کرای ۶ برای سومین هفته متوالی درست یک پله پایین‌تر از فیفا، در جایگاه دوم قرار گرفته‌است. عنوان انحصاری نینتندو سوییچ، Metroid Dread این هفته دیگر نتوانست در میان ۵ بازی پرفروش قرار گیرد و به عنوان هفتمین بازی پرفروش معرفی شد. از سوی دیگر بخی عناوین نیز در مقایسه با هفته‌های پیشین عملکرد بهتری داشتند و رتبه خود را بهبود بخشیدند. Animal Crossing: New Horizons در جایگاه چهارم و Minecraft در جایگاه پنجم قرار گرفتند.

تنها بازی بزرگی در هفته گذشته منتشر شده، قسمت سوم و پایانی فصل اول مجموعه The Dark Pictures، بازی House of Ashes علی رغم اینکه در مقایسه با Little Hope در مدت مشابه در فروش فیزیکی، ۲۷ درصد افت داشته اما، در مجموعه عملکرد فروش آن چندان متفاوت نیست و در جایگاه ششم جدول فروش هفتگی بریتانیا ایستاده‌است.

شما در ادامه می‌توانید لیست ده بازی پرفروش در بریتانیا طی هفته گذشته را مشاهده کنید:

۱. FIFA 22
۲. Far Cry 6
۳. Mario Kart 8 Deluxe
۴. Animal Crossing: New Horizons
۵. Minecraft (Switch)
۶. The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
۷. Metroid Dread
۸. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
۹. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
۱۰. Grand Theft Auto 5
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: