آپدیت بعدی Valheim

آپدیت بعدی Valheim سرزمین Mistlands را محتول می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۳ آبان ۱۴۰۰ , ۱۹:۲۴

اخیرا سران استودیو Iron Gates درباره آپدیت بعدی Valheim اطلاعاتی را در اخیترا مخاطبان قرار داده‌اند. به گفته آن‌ها در این آپدیت یک منطقه به نام Mistlands را متحول می‌کند و ویژ”ی‌های جدید به آن می‌افزاید. مخاطبان می‌توانند به اکتشاف در آن بپردازند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از بزرگ‌ترین سورپرایزها و اتفاقات غیر منتظره در صنعت گیم طی سال ۲۰۲۰ میلادی، اسقبال چشمگیر مخاطبان از بازی Valheim، محصول استودیو Iron Gates بود. این بازی به خوبی با ترکیب المان‌های ژانر بقا با جهان و اقلیم وایکینگ‌ها توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند و در کم‌تر از یک هفته به رکورد تحسین برانگیز یک میلیون کاربر برسد. سازندگان در ماه سپتامبر جاری اولین بسته الحاقی بزرگ بازی را به نام Hearth and Home را منتشر کردند و در این مدت به انتشار آپدیت‌های جدید برای رفع ایرادات فنی و باگ‌های فنی بازی ادامه دادند.

آقای ریچارد اسونسون (Richard Svensson)، موسس استودیو و از سران تیم سازنده بازی، اخیرا با انتشار پستی در استیم درباره آپدیت بعدی Valheim صحبت کرده‌است. وی همچنین در صفحه توئیتر خود اقدام به انتشار تصویری از این اقلیم کرده‌است. البته ایشان تاکید کردند این تصویر مربوط به نسخه نهایی نیست و ممکن است شمایل این اقلیم تا زمان انتشار بارها تغییر پیدا کند.  به گفته ایشان در آپدیت جدید کیفیت بافت‌ها و محتوای این اقلیم تغییر خواهد کرد.

در فاصله تا انتشار این آپدیت بزرگ، پچ‌ها کوچک‌تر و کم حجم نیز برای بازی منتشر می‌شود. در حال حاضر تیم سازنده مشغول کار روی محتوای جدید برای اقلیم Mistlands است.

Valheim هم اکنون روی پلتفرم استیم در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: