استودیو Grasshopper Manufacture

شرکت NetEase استودیو Grasshopper Manufacture را خرید

توسط محسن شجاعی در ۲ آبان ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۵

شرکت عظیم و متمول چینی NetEase خبر از خریدن سازنده فرنجایز No More Heroes، استودیو Grasshopper Manufacture داد. این قرارداد در ماه می سال میلادی جاری امضا شده‌است. NetEase یکی از بزرگ‌ترین ناشران چینی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو گرس هاپر منیوفکچر و موسس آن، آقای Suda 51 چند هفته هیجان انگیز را سپری کرده‌اند و بخشی از اخبار چند وقت اخیرا را به خود اختصاص داده‌اند. از یک سوی نسخه سوم و نهایی مجموعه No More Heroes عرضه شد و توانست به خوبی توجه مخاطبان را به خود جلب کند و پایانی درخور را برای این مجموعه و هواداران آن رقم بزند و از سوی دیگر مصاجبه آقای Suda 51 و اعلام پیشنهاد همکاری مارول به ایشان برای ساختن اقتباس ویدیو گیمی از شخصیت ددپول. البته تمامی این اخبار برای سودا ۵۱ و تیمش پایان ماجرا نیست و آن‌‌ها قرار است فصل جدیدی از کارنامه حرفه‌ای خود را این بار زیر نظر ناشز چینی آغاز کنند.

شرکت NetEase و موسس استودیو Grasshopper Manufacture با انتشار یک بیانیه مشترک، خبر از واگذاری حق مالکیت این استودیو به شرکت چینی دادند. NetEase یکی از بزرگ‌ترین ناشران چینی و فعالان در زمینه ویدیو گیم در این کشور است. به گفته سودا ۵۱، استودیو گرس هاپر و شرکت NetEase دیدگاه و نگرش مشترکی در زمینه خلق بازی‎‌های منحصر به فرد برای کنسول‌ها دارند و پس از بررسی جوانب و شرایط مختلف از سوی هر دو طرف قرارداد، آن‌ها تصمیم به همکاری گرفتند.

پس از پایان سه‌گانه No More Heroes، بسیاری مشتیاق دیدن پروژه بعدی استودیو و سودا ۵۱ هستند و حال با اضافه شدن حمایت غول چینی این اشتیاق دوچندان نیز می‌شود. شایعات و گمانه زنی‌های فراوانی درباره بازی جدید استودیو وجود دارد که هیچ کدام در حال حاضر جنبه رسمی ندارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: