فیلم Barbie

رایان گاسلینگ در فیلم Barbie ایفای نقش خواهد کرد

توسط علیرضا قطبی در ۱ آبان ۱۴۰۰ , ۲۲:۴۷

به گزارش سایت ددلاین رایان گاسلینگ (لالالند) در فیلم “Barbie” به کارگردانی گرتا گرویگ و با بازی مارگو رابی ایفای نقش خوهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

گفته می شود این بازیگر در حال مذاکرات نهایی برای بازی در نقش کن است، نامزد جایزه اسکار گرتا گرویگ (لیدی برد) علاوه بر کارگردانی؛ نویسندگی این فیلم را با همسر و همکار خود نوآ بامباک (داستان ازدواج) بر عهده دارد.

این فیلم لایو-اکشن بر اساس عروسک بسیار محبوب باربی از کمپانی اسباب‌بازی متل در حال ساخت است. مارگو رابی، نقش باربی را در این فیلم ایفا خواهد کرد، وی همچنین تهیه‌کنندگی این پروژه را از طریق استودیو خود، لاکی‌چپ بر عهده دارد.

جزئیات داستان این فیلم هنوز فاش نشده اما انتظار می‌رود فیلم‌برداری آن از سال آینده در استودیو لیوزدن در شهر لندن آغاز شود. فیلم “Barbie” قرار است در سال ۲۰۲۳ به مرحله اکران برسد.

تام اکرلی و جوزی مک نامارا از استودیو لاکی‌چپ به همراه رابی برنر و دیوید و واینن کریز از استودیو متل فیلمز، تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. این فیلم چهارمین همکاری مارگو رابی با استودیو برادران وارنر پس از بازی در نقش هارلی کوئن در فیلم‌های جوخه انتحاری (۲۰۱۶)، پرندگان شکاری (۲۰۲۰) و جوخه انتحاری (۲۰۲۱) به کارگردانی جیمز گان است.

فیلم باربی در ابتدا قرار بود با نویسندگی دیابلو کودی و تهیه‌کنندگی استودیو سونی ساخته شود، ایمی شومر و ان هتوی نیز دو کاندید اصلی برای بازی در این فیلم بودند اما پروژه در نهایت به استودیو متل فیلمز و برادران وارنر واگذار شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: