مجموعه Fatal Frame

شاید در آینده بازی‌های بیشتری از مجموعه Fatal Frame ریمستر شوند

توسط محسن شجاعی در ۱ آبان ۱۴۰۰ , ۰۲:۵۹

کارگردان مجموعه Fatal Frame آقای ماکوتو شیباتا (Makoto Shibata) معتقد است در صورتی که عملکرد نسخه ریمستر Maiden of Black Water بتواند انتظارات ناشر را محقق کند، در آینده ممکن است سایر نسخه‌های مجموعه نیز ریمستر شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدت زمان زیادی است که عناوین کلاسیک ژانر وحشت و وحشت بقا به دست فراموشی سپرده‌ شده‌اند و صاحب امتیاز این آی‌پی‌ها به طور کامل آن‌ها را کنار گذاشته‌اند و از یاد برده‌اند. به لطف عملکرد بسیار خوب نسخه‌های ریمیک رزیدنت اویل ۲ و رزیدنت اویل ۳ از نظر تجاری، شایعات و اخبار زیادی در مورد احیای مجموعه‌های سایلنت هیل وجود دارد. فرنچایز Fatal Frame نیز طرفداران فراوانی در ژاپن و غرب دارد و طرفداران مدت زمان زیادی است در انتظار معرفی نسخه جدیدی از این سری هستند. کم‌تر از یک هفته دیگر نسخه ریمستر بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water منتشر می‌شود و طرفداران علاقه‌مند هستند بدانند آیا در آینده سایر نسخه‌ها نیز ریمستر خواهند شد یا خیر.

آقای ماکوتو شیباتا (Makoto Shibata)، کارگردان مجموعه Fatal Frame اخیرا با مجله JP Games مصاجبه‌ای انجام داده و در بخشی از مصاحبه به این نکته اشاره کرده‌است که در صورتی که عملکرد نسخه ریمستر Fatal Frame: Maiden of Black Water از نظر تجاری برای ناشر رضایت بخش باشد، در آینده احتمال عرضه نسخه‌های بشتری از فرنچایز در قالب ریمستر وجود دارد. البته وی بار دیگر تاکید کرد در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای این کار وجود ندارد اما، تیم سازنده به چشم یک احتمال به آن می‌نگرد.

ریمستر بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water ششم آبان ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: