استودیو Molasses Flood

شرکت CD Projekt Red استودیو Molasses Flood را خرید

توسط محسن شجاعی در ۱ آبان ۱۴۰۰ , ۰۲:۲۶

شرکت CD Projekt Red امروز با انتشار بیانیه‌ای خبر از خرید استودیو Molasses Flood داد. این استودیو (پیشتر) مستقل بیشتر به دلیل ساخت عناوینی همچون The Flame in the Flood و Drake Hollow شناخته می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت لهستانی سی‌دی پراجکت رد که بیشتر به عنوان سازنده سه‌گانه ویچر شناخته می‌شود، سال سختی را سپری کرده و داستان‌های جنجالی عرضه پر از باگ و ایراد بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ همچنان گریبان گیر این شرکت است و روی وجه خوبی که با ساخت ویچر ۳ به دست آورده بود، تاثیر منفی گذاشته‌است. در یک سال گذشته مدیران CD Projekt Red در تلاش بوده‌اند تا هر چه سریع‌تر از بند مشکلات ایجاد از سابرپانک رهایی پیدا کنند و عرضه آپدیت‌های مداوم برای بازی و گماردن بیشتر نیرو روی این قسمت، تنها بخشی از تلاش‌های شرکت است.

با این تفاسیر شاید در آینده‌ای نزدیک شاید شاهد آی‌پی چدیدی از آن‌ها نباشیم اما، نمی‌توان درباره استودیوهای زیر مجموعه نیز همین گمان را داشت. شرکت CD Projekt Red امروز با انتشار بیانیه‌ای خبر از خرید استودیو Molasses Flood داد. این استودیو در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده‌است و اکثر اعضای آن‌ را افراد مجربی تشکیل می‌دهند که در ساخت فرنچایزهایی همچون Halo و Bioshock مشارکت کرده‌اند. مولاسس فلاد بیشتر به ساخت بازی‌های موفق در سبک بقا شهرت دارد و The Flame in the Flood و Drake Hollow از پروژه‌های مشهور این استودیو هستند.

به گفته سخنگو سی‌دی پراجکت زین پس اعضای استودیو با سایر تیم‌های شرکت همکاری تنگاتنگ خواهند داشت اما، “هویت” خود را حفظ خواهند کرد و با سیر تیم‌ها ادغام نخواهند شد. پروژه جدید استودیو عنوان جاه طلبانه‌ای است که بر اساس یکی از آی‌پی‌های فعلی سی‌دی پراجکت ساخته می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: