تاریخ انتشار GTA: Trilogy

تاریخ انتشار GTA: The Trilogy مشخص شد

توسط هدایت واحدی در ۳۰ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۴

صفحه رسمی GTA: The Trilogy در فروشگاه راکستار، زمان عرضه نسخه دیجیتالی و فیزیکی این بازی را مشخص کرده است. با دیبازی و اعلام تاریخ انتشار GTA: The Trilogy همراه باشید.

رویکرد راکستار برای معرفی بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition کمی عجیب بوده است، از رونمایی زودتر بازی توسط لیکرها گرفته تا حذف شدن نسخه‌های اورجینال توسط راکستار و اطلاعاتی که سهوا فاش می‌شد. اکنون صفحه بازی GTA: The Trilogy در فروشکاه راکستار تاریخ دقیق عرضه این بازی را اعلام کرده است. نسخه دیجیتالی این سه‌گانه در ۲۰ آبان (۱۱ نوامبر) و نسخه فیزیکی آن در ۱۵ آذر (۶ دسامبر) با قیمت ۶۰ دلار عرضه می‌شود. البته این قیمت‌گذاری مخصوص نسخه‌ی پی سی است و در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر تفاوت قیمت در کنسول‌های مختلف مشاهده نمی‌شود.

جالب اینجاست که این صفحه همچنین به این اشاره می‌کند که استودیوی Grove Street Games (استودیویی که مسئول پورت بازی های GTA برای موبایل بوده است) نیز در توسعه این سه‌گانه نقش داشته است. با توجه به اینکه این بازی قرار است سال آینده برای اندروید و آی‌او‌اس عرضه شود، دیدنش در لیست توسعه‌دهندگان منطقی به‌ نظر می‌رسد.

نظر شما درمورد تاریخ انتشار GTA: The Trilogy چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ انتشار GTA: The Trilogy مشخص شد”

  1. کیا گفت:

    در یک کلام ناامید کننده
    باید مثل مافیا ریمیک میشدن نه یه ارتقاء تکسچر ساده، بنظرم با شکست مواجه میشه البته اگه ملت صرفا بخاطر gta بودنش نرن بخرن.

    ۰ ۰