ماریون کوتیار و جود لا در فیلم Lee

ماریون کوتیار و جود لا در فیلم Lee ایفای نقش خواهند کرد

توسط علیرضا قطبی در ۳۰ مهر ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۳

به گزارش سایت ددلاین، ماریون کوتیار و جود لا با کیت وینسلت در فیلم “Lee” هم‌بازی می‌شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

روز پنجشنبه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کوتیار، لا، آندره‌آ ریسبرو و جاش اوکانر به جمع بازیگران فیلم “Lee” پیوسته‌اند. این فیلم قرار است توسط الن کوراس کارگردانی شود و روایتگر داستان عکاس مشهور دوران جنگ؛ لی میلر است که از یک مدل لباس به عکاسی خبری تبدیل می‌شود که وقایع جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد.

وینسلت طی بیانیه‌ای کوتاه درباره این فیلم گفت:

این فیلم مطلقاً یک فیلم بیوگرافی نیست. برای روایت کلی داستان زندگی لی یک سریال باید ساخته شود که بیشتر برای شبکه HBO مناسب است. کاری که ما می‌خواستیم انجام دهیم این بود که جذاب‌ترین دهه از زندگی او را پیدا کنیم، دهه‌ای که مشخص ‌می‌کند او کیست و به خاطر آنچه که تجربه کرده است به چه انسانی تبدیل شده است. دوره‌ای بین سال‌های ۱۹۳۸-۱۹۴۸ که او را به سمت جنگ و تعیین‌کننده‌ترین دوران زندگی‌اش سوق می‌دهد. این داستانی است که ما می‌خواهیم مردم درباره لی بیشتر از از قسمت های دیگر زندگی‌اش بدانند.

میلر در اوایل دهه ۱۹۲۰ به شهرت رسید، لی یک مدل مد و لباس بود در شهر نیویورک زندگی می‌کرد اما بعداً برای به یک یادگیری حرفه عکاسی مد و هنرهای زیبا به پاریس نقل مکان می‌کند و متعاقباً شروع به پوشش اخبار جنگ جهانی دوم برای مجله ووگ کرد. گفته می شود که این فیلم تجربیات میلر از جنگ جهانی دوم، از جمله وقایع نبرد در خطوط مقدم متفقین، اردوگاه‌های کار اجباری و موارد دیگر را بررسی خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: