بهترین بازی های بقا اندروید

بهترین بازی های بقا اندروید در دستان شما

توسط بهنام میرزائی در ۲۶ مهر ۱۴۰۰ , ۲۳:۴۰

بازی‌هایی که در ژانر بازی های بقا اندروید، ماجراجویی، استراتژی و یا MMORPG منتشر می‌شوند، هر کدام هیجان و تجربه خاصی برای گیمرها داشته و از جنبه‌های مختلف، می‌توانند چالش‌های خاصی را برای‌ ما فراهم کنند. 

در میان این ژانرها، بازی‌های بقا می‌توانند احساسات شما را تحریک کرده و آدرنالین خون شما را تا حد زیادی بالا ببرند. در این بازی‌ها باید در محیطی زنده بمانید که سخت بوده و شما را با استفاده از المان‌های خاصی به چالش دعوت خواهد کرد. این مسئله زمانی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد، که بتوانید آن را در پلتفرم موبایل تجربه کنید. آیا فکر می‌کنید بازی های بقا اندروید مناسبی در گوگل‌پلی منتشر می‌شوند؟ جواب مثبت است و در این مقاله قصد داریم که چند مورد از گزینه‌های عالی و مهم را به شما معرفی کنیم. برخی از آن‌ها در واقع نسخه موبایل آثار بزرگی هستند که در جمع بهترین بازی‌های تلاش برای بقا کامپیوتر و کنسول‌های خانگی هم دیده می‌شوند.

مجموعه گسترده‌ای از بازی‌های بقا برای اندروید وجود دارند که در گوگل‌پلی لیست شده‌اند. اما انتخاب گزینه‌های عالی از بین آن‌ها، ممکن است که برای برخی‌ها چالش برانگیز باشد. اگر یک گیمر مبتدی در این پلتفرم باشید، پیدا کردن آن‌ها سخت‌تر هم شده و نیاز به راهنمایی خواهید داشت که جمعی از بهترین‌ها را به شما معرفی کند تا بتوانید زمان ارزشمند خود را برای آن‌ها سپری کنید. این بازی‌ها را می‌توانید به‌صورت انفرادی یا با دوستان خود به تجربه بنشینید.

می‌توانید لیست ما را به‌صورت کامل بررسی کرده و ببینید که چه تجربه‌های خوبی می‌تواند در انتظار شما باشد. اکثر بازی‌های بقا، به استراتژی خوبی برای موفقیت نیاز دارند و باید بتوانید هرگونه تهدید، حمله موجودات ماورایی و موارد دیگر را در آن دفع کنید. نبردهای بزرگی هم در این بازی‌ها شکل می‌گیرد و می‌توانند احساسات شما را در کنار مهارت‌های‌تان مورد سنجش قرار دهند. عواطف شما در این بازی‌ها به چالش کشیده شده و هر اتفاقی ممکن است که درون آن روی دهد. بنابراین، شما باید درک درستی از این سبک داشته باشید و بتوانید کارهای لازم برای موفقیت و لذت بردن بیشتر از بازی‌ها را انجام دهید.

بهترین بازی های بقا آنلاین اندروید را هم می‌توانید با دیگر بازیکنان سرتاسر جهان تجربه کرده و یقین بدانید که هرکدام از آن‌ها می‌توانند خطر بالقوه‌ای برای زنده ماندن شما در محیط بازی باشند. برخی از بهترین بازی های بقا زامبی اندروید هم وجود دارند که تعدادشان کم نبوده و طبق انتظار، باید از جان کاراکتر خود در جهان آخرالزمانی که زامبی‌ها آن را احاطه کرده‌اند، نجات دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین بازی های بقا اندروید آشنا شویم. توضیحات تکمیلی در مورد هرکدام از این آثار نیز ارائه خواهد شد.

بازی بقا Don’t Starve: Pocket Edition

بهترین بازی های بقا اندروید

اگر به دنبال بهترین بازی های بقا در گوشی اندروید هستید، Don’t Starve می‌تواند همانند معرفی بهترین بازی‌های بقا برای کامپیوتر، اولین گزینه شما باشد. این بازی توجه میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان تجربه می‌شود و محبوبیت آن سبب شده است که نگاه‌ها در هر پلتفرمی به آن خیره باشد. این بازی، یکی از همان آثاری است که گوشی و کامپیوتر نمی‌شناسد و وارد تمام پلتفرم‌ها شده است. این تجربه معروف، اندروید را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و یک تجربه منحصربه‌فرد در بیایان خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم، این بازی در اصل برای کامپیوتر عرضه شده است،‌ اما با بهینه‌ سازی‌های صورت گرفته، می‌توانید آن را در موبایل هم تجربه کرده و گیم‌پلی زیبای آن را تجربه کنید. شما دانشمندی به نام ویلسون هستید که باید در جهان بزرگ بازی زنده مانده و بتوانید داستان وی را دنبال کنید. این دانشمند، در دنیای عجیب و غریب، همراه با اسرار بسیاری گرفتار شده است و خطرات، همه جا وی را تهدید می‌کنند. شما باید اطمینان حاصل کنید که شخصیت‌تان گرسنه نمانده و می‌تواند با سلاح‌های مختلف نیز کار کند. این دو فاکتور برای زنده ماندن در چنین محیط خطرناکی، لازم و ضروری خواهند بود.

شما باید از محیط اطراف خود برای فرار استفاده کرده و راهی به سمت خانه خود پیدا کنید. خانه محل امنی است که حداقل برای مدتی می‌توانید از آن برای ریکاوری استفاده کنید. شگفتی‌های بسیاری در بازی وجود دارد و موجودات عجیب و غریب، شما را تنها نمی‌گذارند. همه این اتفاقات، سبب می‌شوند که یک ترس عمیق به دل شما افتاده و آدرنالین خون‌تان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. همه چیز در محیط بازی بر علیه شما است و باید تمام تلاش خود را برای غلبه بر دشمنان خود انجام دهید.

هنگام انجام بازی، سه شاخص اصلی شامل زندگی، گرسنگی و عقل را باید در جهان بزرگ آن پیدا کرده و اطمینان داشته باشید که همه آن‌ها را در یک سطح پایدار و متعادل قرار دارند. اگر زیاد گرسنه بمانید و به پایگاه اصلی خود که خانه است، سر نزنید،  احتمالا عقل کاراکتر هم دچار زوال شده و موجودات عجیب بیشتری را در محیط مشاهده خواهد کرد. قرار دادن سه شاخص اصلی در یک سطح پایدار، به شما کمک می‌کند که با موفقیت در این بیابان زنده بمانید. نکته کلیدی بازی، حفظ منبع نور است. شما باید اجازه ندهید که کاراکتر، لحظه‌ای را هم در تاریکی بگذراند، چرا که اصلی‌ترین عامل برای کشته شدن وی خواهد بود.

بازی بقا Last Day on Earth: Survival

بازی بقا Last Day on Earth: Survival

این عنوان یکی از بهترین بازی های بقا در گوشی های اندرویدی محسوب می‌شود که می‌توانید تجربه کنید. بازی داستانی در مورد جهان پس از آخرالزمان را روایت می‌کند و شما باید از شیوع عفونتی که به جان همه انسان‌ها افتاده است، جان سالم به در ببرید. بازی هزاران زامبی در دل خود دارد که در هر زمان می‌توانند شما را با چالش روبرو کرده و جان‌تان را بگیرند. همین المان‌ها کافی است که تا تجربه‌ای هیجان‌انگیز داشته و بتوانید ساعت‌ها در جهان آن پرسه بزنید. برای زنده ماندن، باید تلاش زیادی داشته باشید. بازماندگان نیز همراه شما هستند و کمک می‌کنند که منابع موردنیاز گروه را به سادگی فراهم کنید.

باید از گرسنگی و تشنگی خود جلوگیری کرده و با گشتن دنبال سلاح‌ها و زره‌های بهتر، ابزارهای لازم برای کشتن زامبی‌ها را داشته باشید. هر سلاحی می‌تواند تاثیرگذاری خاصی روی زامبی‌ها داشته باشد و این موضوع تا انتهای بازی به‌صورت متغیر ادامه پیدا می‌کند. هیچ سلاحی تاثیر یکسانی نداشته و حتی با ارتقا، می‌توانید قدرت کشندگی آن‌ها را بالا ببرید. شما تله‌هایی را هم به‌عنوان منابع خود خواهید داشت که برای به دام انداختن زامبی‌ها و کشتن دست جمعی آن‌ها بسیار مناسب هستند. بنابراین، هرچه قدر که با استراتژی بهتری در بازی پیشروی کنید، می‌توانید کار خود را محکم جلو برده و یکی از بازماندگان موفق بازی باشید.

جدیدترین نسخه از بازی Last Day on Earth، پیشرفت‌های زیادی مانند اضافه شده فصل زمستان و همچنین باس فایت‌های متعدد را داشته است. این اثر نسبت به گذشته دارای گرافیک بهتری است و می‌توانید از پرسه زدن در جهان دلهره آور آن لذت ببرید. بازی شما را قادر می‌سازد که برای زنده ماندن تلاش مضاعفی داشته و به مصاف با خرس‌های بزرگ آن بروید. برای اینکه ظاهر بازی هم از نظر گرافیکی جذاب‌تر شود، سازندگان در نسخه جدید، امکان سفارشی‌سازی کوله پشتی را فراهم کرده‌اند و می‌توانید از کاستوم‌های بیشتری در بازی استفاده کنید.

بازی Survivor Adventure: Survival Island

بازی Survivor Adventure: Survival Island

در معرفی بهترین بازی های بقا اندروید به اثری می‌رسیم که مانند خیلی از عناوین تلاش برای بقا، شما را در جزیره‌ای گرفتار کرده و تنهایی به مصاف با طبیعت و حیات وحش می‌فرستد. این جزیره دور افتاده، فاقد هر گونه امید لازم برای زنده ماندن است و باید ابتدا این سوال را از خود داشته باشید که زنده ماندن به چه قیمتی در این جزیره خواهد بود؟ شما تک و تنها در آن به حرکت افتاده و با عجایبی روبرو خواهید شد که می‌تواند شرایط شما را بسیار سخت کند. بازی سطح آدرنالین شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد و تمام چالش‌هایی که از یک بازی بقا انتظار دارید را تجربه خواهید کرد.

در این بازی، شما باید به دنبال آب و غذا بوده و سرپناهی برای خود بسازید. خودتان را باید از شر هیولاها در امان نگاه داشته و بتوانید با ساخت سلاح‌های متعدد، اهلی‌کردن حیوانات و همچنان پرورش گیاهان خاص برای تغذیه، شانس بیشتری برای بقا در طبیعت داشته باشید. بازی رفته رفته المان‌های سخت‌تری را به شما معرفی می‌کند و قرار نیست که یک ریتم ثابت را در چالش‌های بازی داشته باشید. تنوع منابع اولیه و همچنین سیستم پیشرفت بازی، به‌صورت کاملا حرفه‌ای در محیط برقرار شده است و می‌توانید تجربه‌ای جذاب‌تر را همراه با دوستان خود داشته باشید.

اگر در بازی Survivor Adventure: Survival Island به ماجراجویی بیشتری نیاز داشتید، می‌توانید غارهای اسرارآمیز را کشف کنید و از آن‌ها منابع بیشتری را برای راحتی کار خود پیدا کنید. در این غارها باید خیلی مراقب باشید، چرا که اصلا مشخص نیست داخل آن‌ها، چه چیزی در انتظار شما خواهد بود. سفر با حیوانات را نیز می‌توانید در بازی تجربه کرده و از آن‌ها برای سرعت بخشیدن به حرکت در دور جزیره استفاده کنید. می‌توانید یک کشتی ساخته و برای ماجراجویی جدید خود، به جزایر نزدیک سفر کنید. همین روند نشان می‌دهد که بازی تا انتها جذابیت خود را حفظ می‌کند و به‌عنوان یکی بازی تلاش برای زنده ماندن برای اندروید می‌تواند جذاب و تاثیرگذار باشد.

بازی بقا Zombie Survival: Wasteland

بازی بقا Zombie Survival: Wasteland

بازی survival آنلاین Zombie Survival: Wasteland را می‌توانید در جهانی زامبی‌زده تجربه کنید. زامبی‌ها هنوز هم دشمنان موردعلاقه گیمرها هستند که می‌توانند آثار جذابی را در سبک بقا در هر پلتفرمی برای ما داشته باشند. اگر قصد دارید که در دنیای متفاوتی از مرده‌های متحرک قرار گرفته و داستان خاصی را هم تجربه کنید، این بازی می‌تواند بهترین تجربه شما باشد. بعد از بهترین بازی بقا در جزیره اندروید که در بخش قبل معرفی کردیم، این بازی زامبی محور، می‌تواند تا حد زیادی شما را راضی نگه دارد.

همان‌طور که از نام بازی پیداست، با داستانی روبرو هستیم که در دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد و مثل خیلی از اوقات، شیوع زامبی‌ها سبب شده است که دنیا بهم ریخته و تنها تعداد کمی از انسان‌ها در آن باقی بمانند. پناهگاه زد، بهترین و امن‌ترین مکان برای زندگی در چنین دنیایی است، اگرچه، باید با تهدیدها و خطرات زیادی مواجه شده و بتوانید تجربه‌ای حساب شده را جلو ببرید. شما باید برای تشنگی، گرسنگی، سردی و البته تهدیداتی که زامبی‌ها علیه شما دارند، چاره‌ای اندیشیده و بتوانید مدیریت بهتری در این زمینه داشته باشید. ناگفته نماند که دیگر بازماندگان هم می‌توانند در این بازی کنار شما قرار گرفته و کمک کننده یا دشمن بزرگی برای‌تان باشند.

با دانلود بهترین بازی های بقا اندروید افلاین می‌توانید مدیریت و استراتژی را یاد گرفته و از کمترین امکانات برای خلق بهترین لحظات خود استفاده کنید. در ابتدا، تنها می‌توانید از چوب و سنگ برای ماندگاری بیشتر استفاده کرده و از ابزارهای بقا در جهان بازی استفاده کنید. سازندگان بازی‌های موبایل، دید متفاوتی نسبت به زامبی‌ها دارند و با توجه به امکاناتی که در این پلتفرم برای آن‌ها فراهم است، شکل و شمایل و حتی رفتار متفاوتی از آن‌ها را برای ما نمایش می‌دهند.

هنگام انجام بازی Zombie Survival: Wasteland، کاملا یاد خواهید گرفت که نباید به بازماندگان دیگر اعتماد کنید. اینکه شما همراه با آن‌ها، تنها انسان‌های روی کره زمین هستید، دلیلی نمی‌شود که بتوانید اتحادی را با آن‌ها شکل دهید. آن‌ها حتی خطرناک‌تر از زامبی‌ها نیز می‌توانند باشند. چرا که شما منابع کافی برای آن‌ها دارید و می‌توانند با کشتن‌تان، همه آن‌ها را تصاحب کنند. بنابراین، تا زمانی که اطمینان کامل از صمیمی‌ بودن آن‌ها و نیت پاکشان نداشتید، هیچگاه گارد خود را در برابر آن‌ها از دست ندهید. بازی دارای گرافیک بسیار فوق‌العاده‌ای است و یقینا از تجربه آن لذت کافی را خواهید برد.

بازی بقا اندروید Survival Island: EVO 2

بازی Survival Island: EVO 2

این بازی هم یک سوال همیشگی در سبک تلاش برای بقا از شما می‌پرسد و آن هم این است که چه مدت می‌توانید در یک بیابان سوزان زنده بمانید؟ جزیره‌ای عجیب و غریب در نقشه‌ای بزرگ را مشاهده می‌کنیم که باید شانس خود را برای زنده ماندن در آن امتحان کنید. همه چیز به شما بستگی دارد و باید از تمام کارهای ممکن، برای کسب منابع و نبرد با دشمنان خود در این اثر استفاده کنید. استودیو PrideGamesStudio در تلاش بوده است که چنین تجربه‌ای را با بازی Survival Island: EVO 2 برای‌تان داشته باشد. بهترین بازی بقا در جزیره اندروید از نظر گرافیکی هم عالی ظاهر شده و می‌تواند نظر مثبت شما را جلب کند.

در این بازی، باید در طبیعت زنده مانده و اجازه ندهید که چالش‌های آن، کاراکتر شما را از پا دربیاورد. با انواع متنوعی از خطرات و تهدیدها در بازی روبرو خواهید شد که همگی می‌توانند جان شما را به خطر بیندازند. باید سعی داشته باشید که چگونگی زندگی در جزیره را آموخته و نیازهای اولیه خود را تامین کنید. همان‌طور که همین کارها در جزیره‌های دیگر هم برقرار بوده و می‌توانند تجربه‌ای مشابه به شما بدهند. باید از محیط اطراف استفاده کرده و بتوانید غذاهای مورد نیاز خود را از آن‌ها تهیه کنید. ابزارهای دفاعی را با کمک درختانی که در جزیره وجود دارد، ساخته و سعی کنید که حیوانات اهلی را پیدا کرده و برای تغذیه خود از آن استفاده کنید.

می‌توانید یک سرپناه در این بازی برای خود ساخته و امنیت خود را هم مخصوصا در تایم شب فراهم کنید. با کاوش در جزیره، می‌توانید رمز و رازهای بسیاری را از آن کشف کرده و حتی به گنج‌های پنهان بازی هم برسید. ماجراجویی‌های بیشتری در انتظار شما است و هیچگاه قرار نیست که بازی خسته کننده ظاهر شود. با دانلود بازی های بقایی برای اندروید این شانس را خواهید داشت که اوقات فراغت خود را برای مدت زمان طولانی با آن سپری کرده و چالش‌های متنوعی را تجربه کنید. باید مراقب دشمنان خود باشید، چرا که آن‌ها هم برای زنده ماندن، دست به هر کاری می‌زنند و حتی نبرد با شما را برای کسب منابع بزرگ‌تان، در پیش خواهند گرفت. فراموش نکنید که همیشه باید سلامت خود را در حد بالا نگه داشته و اجازه ندهید که میزان پایینی داشته باشید. این موضوع، کمک می‌کند که ماندگاری بیشتری در چنین جهانی داشته باشید.

بازی بقا اندروید Last Shelter: Survival

بازی بقا اندروید Last Shelter: Survival

بازی Last Shelter: Survival هم یکی از بهترین بازی بقا در گوشی است که می‌توانید از گوگل‌پلی آن را دریافت کرده و بهترین تجربه کنید. زامبی‌ها، اصلی‌ترین تهدید کننده‌های شما در این اثر هستند و مانند یک فیلم زامبی محور، می‌توانید حمله آن‌ها را به خود و تیم‌تان مشاهده کنید. در ابتدا، شیوع زامبی‌ها برای شما توضیح داده می‌شود و متوجه می‌شوید که باید از یک سرپناه برای زنده ماندن در جهان بازی استفاده کنید. شما باید سازه‌های موجود در بازی را بازسازی کرده و منابع بیشتری را در آن جمع کنید. ماموریت‌هایی هم در بازی وجود دارد که پاداش‌های متنوعی داشته و می‌توانید با انجام آن‌ها، چند روز بیشتر زنده بمانید.

این بازی از شما می‌خواهد که یک شهر قوی به عنوان پایگاه اصلی برای خود ایجاد کرده و بازماندگان دیگر را هم به آن دعوت کنید. می‌توانید با یک خانه کوچک و ساده شروع کرده و سپس آن را تا انتهای بازی بزرگ و بزرگ‌تر کنید. قوی‌تر شدن پایگاه، به شما کمک می‌کند که افراد بیشتری را بتوانید جذب کرده و از آن‌ها محافظت کنید. می‌توانید اتحاد بزرگی را در بازی شکل داده و دوستان جدیدی هم پیدا کنید. قدرت بیشتر به شما کمک می‌کند که دشمنان حرفی برای گفتن نداشته باشند و می‌توانید برای فتح سرزمین‌های دیگر نیز اقدام کنید. همین المان‌ها کافی است تا به یک اثر جذاب و همیشگی در پلتفرم اندروید روبرو باشیم.

بازی Last Shelter: Survival ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد و تجربه بازی شما را هیجان انگیزتر خواهد کرد. بازی گرافیک واقع گرایانه‌ای دارد و کمک می‌کند که ترس و دلهره شما از زامبی‌ها بیشتر شده و نبردها حس بهتری هم راستا با بازی‌های کامپیوتری و کنسولی داشته باشند. می‌توانید در این بازی امپراتوری بزرگ خود را ایجاد کرده و کم کم به سمت تمدن هم پیشرفت بروید. همه چیز به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و روزها و حتی ماه‌ها می‌توانید تجربه آن را به خودتان هدیه دهید. بنابراین، با یکی از بهترین بازی survival انلاین و آفلاین روبرو هستیم که نباید تجربه آن را از دست بدهید.

بازی بقا اندروید Day R Survival – Apocalypse

بازی بقا اندروید Day R Survival – Apocalypse

این بازی با الهام از آخرالزمان ناشی از انفجار نیروگاه‌های هسته‌ای توسعه داده شده است و می‌تواند به‌عنوان یکی از بهترین بازی های بقا انلاین اندروید نیز شناخته شود. می‌توانید آن را در گوشی‌های هوشمند اندروید متوسط رو به بالا تجربه کرده و به سراغ ماموریت‌های جذاب آن بروید. داستان بازی در اتحاد جماهیر شوروری جریان دارد، جایی که قرار است شما را به دهه ۸۰ و اتفاقات خاص آن ببرد. شما باید در دل ماموریت‌ها قرار گرفته و بتوانید با انجام وظایف خود، بقا در جهانی جنگ زده و هسته‌ای را تجربه کنید.

تابش نور خورشید سوزان و گرسنگی، به اصلی‌ترین تهدیدهای زندگی تبدیل شده است و در این بازی می‌توانید چالش‌هایی این‌چنینی را تجربه کنید. همه چیز به شما بستگی دارد و در روزهایی که زندگی‌ها به پایان خود نزدیک شده است، این شما هستید که می‌توانید جهش بزرگی را برای جهان ایجاد کرده و امید را به بازماندگان هدیه دهید. اتفاقات هسته‌ای در بازی بیش از پیش خطرناک‌تر شده و می‌توانند جهان را بیشتر به سمت مرگ نهایی‌اش سوق دهد. بنابراین، شما زمان کافی هم ندارید و باید در تلاش باشید که همه را دور هم جمع کرده و آمادگی لازم برای بقا در چنین جهانی را داشته باشید.

همه المان‌های محیطی در بازی آماده کشتن شما هستند و هر لحظه ممکن است که انفجار هسته‌ای دیگری در جهان روی دهد. با جمع‌آوری اقلام موردنیاز خود، می‌توانید سلاح‌های بیشتری را ساخته و برای نبرد با دشمنان خود از آن‌ها استفاده کنید. حداقل ۲.۵ هزار لوکیشن در جهان بازی وجود دارد که مملو از منابع متعدد بوده و باعث می‌شود که بتوانید از آن‌ها برای خطرات پیرامون‌تان استفاده کنید. هر لحظه ممکن است که از پشت سر، مورد حمله قرار بگیرید و حواس جمع بودن، یکی از لازمه‌های بازی های بقا برای اندروید است. اگر متوجه شدید که ماموریت‌های سنگین بازی، بیش از حد کاراکتر شما را دچار سختی می‌کند، از حالت همکاری کمک گرفته و دوستان خود را هم وارد این چالش‌ها کنید.

در چنین حالتی می‌توانید کمک دریافت کرده و با احتمال بیشتری در آن‌ها پیروز شوید. می‌توانید با بازیکنان مختلف در سراسر جهان هم بازی کرده و یکی از بهترین بازی های بقا انلاین اندروید را تجربه کنید. می‌توانید یک تیم استراتژی چند نفره را هم برای خود شکل داده و ببینید که آن‌ها تا چه حدی می‌توانند در زنده ماندن به شما کمک کنند. باید برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشید تا بتواند پیشروی تمام عیار را در جهان بازی تجربه کنید. در غیر اینصورت، جهان هسته‌ای بازی خطرناک‌تر از چیزی است که شما بتوانید در آن دوام بیاورید.

بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival

بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival

یکی از بهترین بازی های بقا اندروید توسط استودیو Kefir توسعه داده شده است. اگر از المان‌های کلیشه‌ای سبک تلاش برای بقا خسته شده‌اید، می‌توانید به سراغ بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival بیایید. این بازی در سبک هاردکور ارائه شده است و تجربه متمایزی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. این بازی ۱۹ میلیون‌بار در گوگل‌پلی دانلود شده است و یکی از محبوب‌ترین آثاری است که در سرتاسر جهان، می‌توانید در این پلتفرم تجربه کنید. بازی در سرزمین عجیب و غریبی روایت می‌شود که تاریکی و ترس بر آن چیره شده است و هر لحظه ممکن است که اتفاقات دیگری در آن روی دهد.

وظیفه شما این است که در این سرزمین بی‌رحم بتوانید از جان خود محافظت کرده و از منابع مختلف برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. برای دفاع از خود در برابر دشمنان، می‌توانید دژهای مستحکمی را بسازید که بتوانند در برابر دشمنان‌تان مقاوم باشند. زامبی‌هایی را هم در بازی می‌بینیم که چالش‌های متفاوتی را به‌همراه دارند و باید حواس‌تان به آن‌ها نیز نیز باشد. این بازی مجموعه وسیعی از ویژگی‌های متنوع را فراهم کرده است و حتی می‌توانید با سایر بازیکنان حاضر چت کنید. امکان برقراری تماس با سایر بازیکنان حاضر، ویژگی خاصی است که در دیگر آثار تلاش برای بقا ندیده بودیم.

بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival از گرافیک فوق‌العاده خوبی هم بهره می‌برد و می‌تواند حس واقعی‌تری را در تجربه به شما القا کند. تنها کافی است که در جهان آن پرسه زده و با المان‌های بیشتری در آن همراه شوید. همه چیز آماده است که یک تجربه متفاوت را در سبک تلاش برای بقا ارائه کند و می‌توانید ساعت‌ها و حتی روزها به آن مشغول شوید. بازی محبوبیت بالایی دارد و به‌همین دلیل، سرورهای آن همیشه پر بوده و می‌توانید بازیکنان زیادی را در آن پیدا کنید. بنابراین، اگر طالب دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید هستید که تجربه متفاوت‌تری به همراه داشته باشد، ما Grim Soul: Dark Fantasy Survival را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  • Mine Survival

بهترین بازی های بقا اندروید

با تجربه بازی Mine Survival، می‌توانید حس متفاوتی داشته باشید. این بازی توسط WildSoda توسعه داده شده است و می‌توانید از گرافیک سرگرم کننده آن، لذت بیشتری ببرید. جذابیت بازی به همین جا ختم نشده و شخصیت‌ها و المان‌های محیطی را می‌بینیم که تنش کمتری را برای شما ایجاد می‌کند، اما همواره جذابیت‌های لازم را برای سرگرم کردن شما را در هر حالتی خواهد داشت. در این بازی، هنوز هم زامبی‌ها نقش اصلی را ایفا می‌کنند، اما تفاوت اینجاست که آن‌ها در شب حمله می‌کنند و می‌توانید آدرنالین بیشتری را در شما بالا ببرند.

چالش‌های ایجاد شده توسط این زامبی‌ها، بیشتر حالت جامپ اسکیر داشته و در کنار آن، باید برای زنده ماندن به صبح رسیدن در چنین شب‌هایی هم توجه کنید. باید منابع مورد نیاز خود را جمع کرده و با تلاش برای شکار حیوانات دیگر، راه را برای تغذیه بهتر فراهم کنید. می‌توانید ابزارها و ساختمان‌های متنوعی را برای دفاع از خود در برابر زامبی‌ها ساخته و اطمینان خاطر بیشتری را تجربه کنید. با نصب دیوارها، برج‌ها و همچنین توپ‌های جنگی شروع خواهید کرد و خواهید دید که ایمنی ساختمان رفته رفته افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید در نهایت به لوکشین‌هایی در جهان خود بروید که آب و غذای فراوانی دارند و شانس‌تان برای زنده ماندن بیشتر خواهد شد.

در این بازی می‌توانید وضعیت سلامتی خود را با توجه به فاکتور هایی مانند دمای بدن، میزان گرسنگی و همچنین میزان آب بدن خود متوجه شده و برنامه‌ریزی لازم را جهت بهبود آن داشته باشید. باید همواره به خوردن و آشامیدن ادامه دهید تا بتوانید بیشتر زنده مانده و ماموریت‌های آینده را نیز انجام دهید. بازی هیچگونه رحمی ندارد و هرچه قدر که به پایان عمر خود نزدیک‌تر شوید، جهان بازی هم بی‌رحمی بیشتری از خود نشان می‌دهد. در میان بهترین بازی های بقا اندروید، تجربه بازی Mine Survival است که می‌تواند از هر زمان دیگری برای شما جذاب‌تر باشد. چرا که جدیدتر بوده و سازندگان با توجه به خواست بازیکنان و طرفداران این سبک، تلاش کرد‌ه‌اند که المان‌های جدیدی را فراهم کنند.

بازی Ark: Survival Evolved

بازی Ark: Survival Evolved

بازی Ark: Survival Evolved را می‌توانیم یک تجربه ماجراجویانه در سبک تلاش برای بقا بدانیم که با برخی از المان‌های عالی شهرسازی در اختیار شما قرار می‌گیرد. بازیکنان باید یک پایگاه بزرگ برای خود ایجاد کرده و سپس آن را تقویت کنند. محیط بزرگ بازی را می‌توانیم توسعه داده و با رام کردن دایناسورها، از آن‌ها برای اهداف بقا خود استفاده کنید. می‌توانید از راهزن‌های غارتگر و سایر اتفاقات بدی که ممکن است که در جهان بازی برای شما روی دهد، از این طریق جلوگیری کرده و کار خود را جلو ببرید. در ابتدا، شما کاملا بی‌سلاح و منابع خاصی وارد دنیای بازی شده و می‌توانید از هیچ، پایگاه خود را ساخته و کم کم پیشرفت کنید.

در ادامه المان‌های متنوعی مانند سلاح‌های بیشتر، سازه‌های متنوع‌تر، منابع و سایر آیتم‌ها را در بازی خواهید داشت که به پیشروی هرچه بهتر شما در آن کمک می‌کند. این بازی رایگان را می‌توانید همراه با مزایای مختلف تجربه کرده و از گرافیک و موسیقی آن نیز کاملا راضی خواهید بود. یکسری المان‌های آنلاین هم در بازی وجود دارد که برای تعامل بیشتر با دوستان، بسیار مناسب خواهد بود. می‌توانید یک محیط بزرگ در یک سرور تعیین کرده و توسط جمعی از دوستان خود یا دیگر بازیکنان آنلاین، وارد آن شوید و ماموریت‌های خود را شروع کنید. به علاوه، یکی از بهترین آثار گرافیکی موبایل را نیز با Ark: Survival Evolved تجربه خواهید کرد و قدرت این پلتفرم بیشتر برای شما آشنا می‌شود.

بهتر است که بازی Ark: Survival Evolved را در گوشی‌های موبایل سطح بالا تجربه کرده و این امکان را به خودتان بدهید که دایناسورها و دیگر المان‌های محیطی را با گرافیک عالی و در یک صفحه نمایش بزرگ مشاهده کنید. بیش از ۸۰ دایناسور در جهان این بازی وجود دارد و می‌توانید از استراتژی‌ها و تاکتیک‌های متنوع برای رام کردن آن‌ها استفاده کنید. باید دایناسورها را آموزش داده و در ابتدا، از موجودات کوچک‌تر استفاده کنید. محیط بازی دارای اکوسیستم پویایی بوده و مدام شاهد این خواهیم بود که جهان بازی دچار تغییر و تحولات زیادی می‌شود. دریا، هوا و حتی زیر زمین قابل دسترسی بوده و در حین تجربه خود می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

اکتشاف یکی از اصلی‌ترین المان‌های این بازی بقا برای اندروید است و باید ابزارهایی را برای زنده ماندن بیشتر خود در جهان بازی پیدا کنید. پیشرفت و فرار از برخی از دایناسورهایی که هنوز رام نشده‌اند، در ابتدا کاملا طبیعی بوده و چشم‌انداز بیشتر از ماقبل تاریخ و حس نفس‌گیر آن را تجربه خواهید کرد. ساخت و ساز در بازی اهمیت بالایی دارد و می‌توانید از هر وسیله‌ای برای زنده ماندن خود استفاده کنید. باید سلاح‌های بیشتری را ساخته و به سراغ سرپناه بروید. روستاها و شهرهای بزرگی توسط بازیکنان دیگر هم احداث خواهند شد که پویایی جهان بازی را بیش از پیش به شما اثبات می‌کند. تنهایی یا همراه با یک گروه می‌توانید در این بازی پرسه زده و تجربه خود را وارد یک مقیاس جهانی کنید.

در این بازی می‌توانید عضوی از یک گروه بوده و حمایت دیگر احزاب را نیز داشته باشید. می‌توانید منابع خود را به اشتراک گذاشته و با کسب XP های بیشتر، شانس بالایی برای ارتقا سازه‌های خود کسب کنید. همکاری در بازی می‌تواند کمک زیادی به شما کند و پیشرفت‌تان را با سرعت همراه خواهد کرد. بازی Ark: Survival Evolved به‌عنوان یکی از بهترین بازی بقا انلاین اندروید شناخته شده و با گذشت زمان زیادی از عرضه اولیه آن، هنوز هم بازیکنان زیادی در سرورهای آن مشغول به تجربه هستند.

بازی اندروید Cataclysm: Dark Days Ahead

بازی Cataclysm: Dark Days Ahead

این بازی رایگان را می‌توانیم انتخاب خوبی در سبک تلاش برای بقا بدانیم که با المان‌های جذاب خود، می‌تواند شما را سرگرم کند. بازی با صدها بازیکن آنلاین در پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و وارد دنیایی می‌شود که به‌صورت تصادفی ایجاد شده و هر بار تجربه‌ تازه‌ای به شما خواهد داد. باید به سراغ هیولاهایی بروید که آیتم‌های جذابی برای شما دارند و برای مقابله با انسان‌های دیگر، به آن‌ها نیاز خواهید داشت. گرافیک بازی دارای حالت یکپارچه بوده و سیستم منو عالی آن می‌تواند ارتباط با دنیای بازی را بیش از پیش برای شما راحت‌تر کند.

این بازی شگفتی‌های بسیاری برای شما خواهد داشت و یکی از تجربه‌هایی است که به‌صورت فعال و روزانه می‌توانید به سراغش بروید. بازی قدیمی‌ است و به‌همین دلیل، دسته‌ای از بازیکنان قدیمی در آن حاضر هستند که تجربه بیشتری داشته و جزو بازیکنان حرفه‌ای آن خواهند بود. بازی را می‌توانید با صفحه کلید مجازی و همچنین صفحه لمسی تجربه کرده و اطمینان داشته باشید که میزان پیشرفت شما در آن به‌صورت خودکار ذخیره خواهد شد. می‌توانید کنترل‌های بازی را خودتان هم تنظیم کرده و با شیوه دلخواهی آن را ادامه دهید. بازی در جهان پسا آخرالزمانی جریان دارد و مبارزات شما برای زنده ماندن خواهد بود.

اگر خوش شانس باشید، می‌توانید تجهیزات بیشتری در جهان بازی پیدا کرده و با ماشینی که باک بنزینش پر است، به سراغ بقایای تمدنی بروید که هم‌اکنون در معرض نابودی کامل قرار گرفته است.

از زامبی‌ها و حشرات غول پیکر گرفته تا روبات‌های قاتل را در این بازی خواهیم داشت که هرچه بیشتر شما را به سمت تجربه‌های عجیب و غریب سوق خواهند داد. می‌توانید در این بازی ابتدا از خطرات مبهم و خشونت‌بار خود بیدار شده و با جهانی روبرو شوید که همه چیز آن از بین رفته است. بنابراین، در ابتدا باید به دنبال آب و غذا بوده و بتوانید ایمنی لازم را با ساخت پایگاهی برای خود، فراهم کنید. از توانایی‌ها و استعداد شخصیت خود استفاده کرده و بقای طولانی‌تری را در این جهان تجربه کنید. یاد بگیرید که چگونه می‌توانید در جهان خطرناک بازی زنده بمانید، چرا که بازی مدام محیط‌های جدیدی را به شما معرفی می‌کند و باید با توسعه مهارت‌های خود، بتوانید به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای آن را به جلو ببرید.

بازی Crashlands

بهترین بازی های بقا اندروید

بازی Crashlands دارای المان‌های گیمینگ متفاوتی است و ذهن شما را درگیر خواهد کرد. سبکی تلفیقی از RPG، بقا، اکشن و ماجراجویی گرفته تا المان‌های رقابتی بیشتر را می‌توانید در آن شاهد باشید. این بازی ماجراجویی جذابی به‌همراه داشته و حتی هیولاهایی را باید جمع‌آوری کنید که در طول این ماجراجویی به شما کمک می‌کنند. بازی حول یک کهکشان بزرگ جریان داشته و وظیفه دارید که با آدم بده‌های داستان رقابت کنید. در ابتدا باید پایگاهی ساخته و به سراغ آیتم‌هایی بروید که ان را ارتقا می‌دهد. شانس زنده ماندن شما با این پایگاه بیشتر شده و آدم بده‌ها نمی‌توانند به آن نفوذ کنند.

سیاره‌ای بیگانه را در بازی می‌بینیم که پر از شرارت بوده و قرار نیست کسی به شما رحم کند. بیش از ۵۰۰ آیتم جدید در بازی وجود دارد و از رام کردن موجودات گرفته تا استفاده از آن‌ها برای نبرد را می‌توانید پیگیری کنید. اچیومنت‌های بسیاری در بازی وجود دارد که هرکدام ماموریتی برای شما داشته و با انگیزه می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. این بازی قیمت مناسبی هم دارد و در صورت علاقه‌مندی، می‌توانید از طریق گوگل‌پلی به سراغ بروید. سیستم ساخت و ساز آن گسترده بوده و می‌توانید جهانی را کاوش کنید که در آپدیت‌های بعدی، مدام گسترده‌تر هم خواهد شد.

مدیریت در بازی اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد و هم باید به خودتان مسلط باشید و هم بتوانید با مدیریت ابزارها و منابع خود، زمان بیشتری را زنده بمانید. یک ماجراجویی تمام عیار که تمرکز زیادی روی ساخت و ساز دارد، در انتظار شما است و می‌توانید شخصیت خود را هم به سبک آثار RPG ارتقا دهید. همه چیز در این جهان شگفت انگیز دیده می‌شود و قدرت جدید، به معنای امکان سفر به مناطق جدیدی از جهان بازی خواهد بود. شخصیت‌های عجیب و غریب داستان هم کم کم به آن اضافه شده و می‌توانید با پی گرفتن ماموریت‌های فرعی، بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. دشمنان جدید هم بالطبع وارد شده و بازهم چالش‌های جالبی را معرفی می‌کنند.

مبارزات شما در بازی مبتنی بر مهارت خواهد بود و باید ابتدا نحوه حمله دشمن خود را آنالیز کنید. مهارت و چابکی شخصیت خود را بالا برده و از عقل خود برای شکست دادن راحت این دشمنان استفاده کنید. قدرت‌های رزمی شما از طریق بیش از ده نوع سلاح ارتقا پیدا کرده و می‌توانید دشمنان خود را مات و مبهوت کنید. زمان را کند کرده و با آتش زدن دشمنان خود، اجازه پیشروی بیشتر به پایگاه خود را ندهید. همین موارد ساده، سبب می‌شود که یک تجربه جالب را در پلتفرم موبایل تجربه کنید. کرشلند جزو معدود آثاری است که پایگاه شما در عرض چند دقیقه به پیشرفت بزرگی رسیده و امکان وارد شدن به سیاره‌های جدید را نیز خواهید داشت. بنابراین فرصت را از دست نداده و یکی از بهترین بازی های بقا برای اندروید را تجربه کنید.

بازی اندروید The Escapists 2: Pocket Breakout

بازی اندروید The Escapists 2: Pocket Breakout

بازی Escapists 2 یک شبیه‌ساز استراتژیک است که با برخی از المان‌های تلاش برای بقا ارائه شده است. بازیکنان به‌عنوان یک مجرم زندانی، ماجراجویی خود را در آن شروع می‌کنند. هدف نهایی شما، فرار از زندان است. برای انجام این کار، باید ابتدا طرحی را تدوین کرده و نقشه اجرایی آن را بکشید. ابزارهای زیادی برای این کار نیاز دارید و آن‌ها به آرامی به شما کمک می‌کنند که از زندان فرار کنید. با این حال، شما باید رفتارهای طبیعی از خودتان در زندان نشان دهید و با رفتن به شمارش زندانی‌ها و کارهای مشابه دیگر، کاری نکنید که مامورین به شما شک کنند. همه این کارها به شما کمک می‌کند که گرفتار نشده و در وضعیت خوبی قرار گیرید.

این بازی سرگرم کننده بوده و ممکن است عده‌ای اعتقاد داشته باشند که تطابق چندانی با ژانر تلاش برای بقا ندارد. اما این‌طور نبوده و سبکی متفاوت همراه با المان‌های جذابی از بقا را در بازی می‌بینیم که حداقل برای تجربه چند ساعته می‌تواند مناسب باشد. بازی را می‌توانیم با قیمت ۶.۹۹ دلار بدون هیچ گونه تبلیغات درون برنامه‌ای خریداری کرده و از آن لذت ببرید. بازی المان‌های خنده‌داری هم دارد و خیلی از اوقات، این استراتژی برتر است که شما را از مرگ توسط مامورین زندان، نجات می‌دهد. چالش‌های بازی برای فرار از زندان، چندان ساده نیستند و باید فکر و استراتژی دقیقی برای آن داشته باشید.

صدها گزینه سفارشی‌سازی در بازی وجود دارد که به شما کمک کرده و می‌توانید به‌تنهایی یا حداکثر با سه نفر وارد آن شوید. بهترین بازی های بقا انلاین اندروید می‌توانند در کنار فراهم‌سازی ماجراجویی جذاب، از نظر سرگرم کردن گروهی نیز بسیار موفق عمل کنند. ۱۳ زندان در بازی وجود دارد که هرکدام سیستم امنیتی مخصوص به خود را داشته و جنون واقعی را در فرار به شما معرفی خواهد کرد. ویژگی‌های جدیدی در اپدیت‌های بازی به آن اضافه می‌شود و می‌تواند یک تجربه اعتیادآور تلقی شود. شما با خرید اقلام مختلف، مبادله با زندانی‌ها و آیتم‌های دیگر، می‌توانید به ابزارهای مورد نیاز خود دست پیدا کرده و راهی برای خروج از زندان را کشف کنید.

ده‌ها ترکیب خاص هنری در بازی وجود دارد که گیم‌پلی بازی را در کنار گرافیک جذاب آن قرار می‌دهد و از همه نظر می‌تواند یک تجربه خوب و بیاد ماندنی باشد. برای بیرون آمدن از زندان و رفتن سراغ یک زندگی عادی، باید اطمینان کسب کنید که مراتب امنیتی را کاملا انجام داده‌اید و می‌توانید از زیر رادار پلیس خارج شوید. همه چیز به شما بستگی دارد و باید برای آن وقت گذاشته و استراتژی‌های فرار را خوب تمرین کنید. از رشوه دادن استفاده کرده و با همراه کردن برخی از زندانی‌ها با خود، سعی کنید که امنیت را در فرار خود همیشه ایجاد کرده و دشمن تراشی نکنید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی‌ های بقا که می‌توانید تجربه کنید

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم که جمعی از بهترین بازی های بقا اندروید را معرفی کرده و المان‌ها و ویژگی‌های هرکدام را به‌صورت مفصل برای‌تان توضیح دهیم. هر کدام از این بازی‌ها به نوبه خودشان معروف بوده و بازیکنان زیادی را در گوگل‌پلی به خود اختصاص داده‌اند. برخی از تجربه‌ها نیز در واقع نسخه‌ای از بازی کامپیوتر یا کنسولی هستند که پا به دنیای اندروید گذاشته و می‌توانند تجربه‌ای جالب برای‌تان به ارمغان آورند. گرافیک مناسب هرکدام از این بازی‌ها هم همراهی و اخت شدن بیشتر بازیکنان با آن‌ها را سبب شده و موسیقی نیز همراهی خوبی با شما خواهند داشت. شخصیت پردازی و داستان ارائه شده توسط سازندگان نیز کمک می‌کنند که بازیکنان انگیزه بیشتری برای ماندگاری در چنین دنیایی را داشته باشند.

در میان معرفی بهترین بازی های بقا اندروید، کدام موارد توانستند که نظر شما را جلب کنند؟ آیا موبایل پلتفرم مناسبی برای تجربه آثار تلاش برای بقا است؟ تمام این بازی‌ها معمولا محیط‌های خشن و بی‌رحمی دارند که زنده ماندن در آن را با چالش بیشتری مواجه کرده و احساسات و عواطف بازیکنان را نیز درگیر می‌کنند. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذاشته و بگویید که کدام بازی را برای تجربه در این ژانر انتخاب می‌کنید. در بخش کامنت‌ها می‌توانید با ما همراه شوید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بهترین بازی های بقا اندروید در دستان شما”

  1. سلام عباس عالی مثل گل قالی

    ۱ ۰