مجموعه Resident Evil

کپکام هفت خبر جدید درباره مجموعه Resident Evil طی هفته‌های آتی اعلام می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۴ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۳۸

به مناسبت آغاز جشن هالووین، شرکت ژاپنی کپکام یک وبسایت جدید برای مجموعه Resident Evil راه اندازی کرده تا ضمن تبریک این جشن، بیست و پنج سالگی مجموعه را نیز جشن بگیرد. در این سایت اشاره شده که شرکت قصد دارد هفت خبر جدید درباره این مجموعه پیش از پایان ماه اکتبر اعلام کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حال که رفته رفته به جشن مشهور هالووین نزدیک می‌شویم، به طبع باید شاهد خودنمایی هر چه بیشتر پروژه‌های ترسناک و استودیوهای سازنده آن‌ها باشیم. بدون شک یکی از با سابقه‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه‌های وحشت-بقا، رزیدنت اویل یکی از بهترین گزینه‌ها برای این دوران است و ظاهرا کپکام نیز به خوبی از پتانسیل بالای آن آگاه است و اخیرا یک وبسایت جدید برای مجموعه راه اندازی کرده که قرار است برای تبریک هالووین به مخاطبان، بزودی هفت خبر جدید درباره مجموعه وحشت-بقای خود منتشر کند.

تکلیف دو خبر از این هفت خبر جدید درباره مجموعه Resident Evil از پیش مشخص شده‌: پورت بازی رزیدنت اویل ۴ برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest 2 و تولید محصولا جدید مرتبط با مجموعه. شایعات زیادی درباره مجموعه وجود دارد که ظاهرا خبر ساخت اولین DLC داستانی برای بازی Resident Evil Village و معرفی بازی Resident Evil Outrage از مشهورترین آن‌ها هستند. مطابق شایعات Resident Evil Outrage یک نسخه فرعی از محموعه است که ربکا چیمبرز شخصیت اصلی آن خواهد بود.

سایر شایعات خبر از معرفی آپدیت نسل نهمی بازی‌های Resident Evil 2 ریمیک و Resident Evil 3 رمیک می‌دهند. در هر حال ظاهرا تمامی این اخبار پیش از پایان ماه اکتبر منتشر می‌شوند و مخاطبان نیاز به صبر چندانی ندارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: