آپدیت جدید Animal Crossing: New Horizons

آپدیت جدید Animal Crossing: New Horizons پانزدهم آبان منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲۴ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۲۴

آپدیت جدید Animal Crossing: New Horizons که قرار است به صورت رایگان پانزدهم آبان ماه سال جاری منتشر شود دو شخصیت Kapp’n و Brewster را در کنار یک سری آیتم جدید به بازی اضافه می‌کند. در کنار این آپدیت یک DLC پولی نیز در زمان مشابه برای بازی عرضه می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ساعاتی پیش شرکت نینتندو اطلاعات تازه‌ای درباره آپدیت ver. 2.0 منتشر کرد. این آپدیت رایگان قرار است کم‌تر از یک ماه دیگر در اختیار تمام مخاطبان بازی قرار گیرد و چندین ویژگی و محتوای جدید را به بازی اضافه کند. از جمله این آن‌ها باگشت شخصیت Kapp’n است. وی بازیکنان را از طریق وسایل نقلیه گوناگون به جزایر ناشناخته و دور دست می‌برد و امکان اکتشاف و گشت و گذار را برای آن‌ها فراهم می‌کند. در کنار آن یک آلونک جدید نیز به جزیره مخاطبان اضافه می‌شود که بازیکن می‌تواند دوستان خود را برای صرف قهوه به آن دعوت کند.

ویژگی‌های آپدیت جدید Animal Crossing: New Horizons به همین نقطه ختم نمی‌شوند و در کنار آن‌ها، اپ عکاسی بازی نیز بهبود می‌یابد و امکان گرفتن عکس در حالت اول شخص را فراهم می‌کند. چندین مدل موی جدید، سیستم پیشرفته ذخیره سازی آیتم‌ها و چندین دستورالعمل جدید برای آشپزی با این آپدیت در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. یک DLC پولی جدید نیز برای بازی معرفی شد که پانزدهم آبان ماه و هم زمان با این آپدیت منتشر می‌شود. در این DLC یک مجمع الجزایر کاملا جدید به بازی اضافه می‌شود و چندین روستایی سرگردان که در جست و جوی خانه رویایی خود هستند.

قیمت DLC مذکور ۲۵ دلار است و امکان پیش خرید آن از ۲۹ام اکتبر فراهم می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: