فیلم Home Sweet Home Alone

تماشا کنید: تریلر فیلم Home Sweet Home Alone منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۲۱ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۱

اولین تریلر و تصاویر رسمی از فیلم “Home Sweet Home Alone” منتشر شد. این فیلم در روز جمعه ۱۲ نوامبر به طور انحصاری از شبکه دیزی پلاس پخش خواهد شد.

فیلم “Home Sweet Home Alone” تصوری مجدد از عنوان کلاسیک “تنها در خانه است” اما اینبار به جای کوین مک‌آلیستر بازیگوش (مکالی کالکین)؛ مکس مرسر (آرچی ییتس) ۱۰ ساله، قهرمان داستان است. مانند فیلم اصلی خانواده‌ای مرسر نیز در هرج و مرج آماده شدن برای تعطیلات و سفر به توکیو هستند و پسر کوچک‌شان مکس را در خانه جا می‌گذارند. در غیاب خانواده‌اش مکس هر کاری که را دوست دارد انجام می‌دهد، هر چقدر دوست دارد بازی می‌کند و هر چقدر شکلات که دلش بخواهد می‌خورد تا اینکه شادیش با ورود دو دزد به خانه که قصد دارند یادگاری خانوادگی و گران‌قیمت را به سرقت ببرند، خراب می‌شود، مکس حالا باید به کار بستن حیله‎‌ای این دزدان را متوقف کند.

این تریلر همچنین دارای رفرنس و نکته‌ای مخفی از فیلم اصلی است از آنجاکه فامیل افسر پلیسی (دوین راتری) که به خانه مرسرها سر می‌زند، مک‌آلیستر است.

از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به الی کمپر در نقش پم، راب دلینی در نقش جف، تیموتی سیمونز در نقش هانتر، الی ماکی در نقش می، پیت هولمز در نقش بلیک، کنان تامپسون در نقش گوین، ایسلینگ بی در نقش کارول و کریس پارنل در نقش عمو استو اشاره کرد. این فیلم توسط دن میزر کارگردانی شده و مایکی دی به همراه استریتر سیدل نویسندگی آن را بر اساس فیلمنامه ای از جان هیوز بر عهده دارند. هاچ پارکر و دن ویلسون و جرمیا ساموئلز به عنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت این فیلم مشارکت دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: