تاریخ انتشار GTA: Trilogy

شایعه: تاریخ انتشار GTA: Trilogy هفدهم آذر است

توسط محسن شجاعی در ۲۱ مهر ۱۴۰۰ , ۰۴:۰۶

به گزارش وبسایت لهستانی PPE و به نقل از یکی از خرده فروشی‌های این کشور، راک استار قصد دارد هفدهم آذر ماه را به عنوان تاریخ انتشار GTA: Trilogy اعلام کند. البته این تاریخ مربوط به نسخه نسل هشتم است و نسخه نسل نهمی بازی تاخیر خواهد خورد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی از معرفی رسمی نسخه ریمستر سه‌گانه GTA Vice City ،GTA III و GTA San andreas می‌گذرد اما، همچنان بحث و گمانه زنی درباره این بازی در محافل گیمینگ ادامه دارد و با هچوم سیل اخبار و شایعات مختلف درباره این بازی مواجه هستیم. تازه‌ترین آن‌ها توسط یک وبسایت خبری لهستانی به نام PPE منتشر شده‌است. به گزارش این وبسایت و به نقل از یکی از خرده‌ فروشی‌ها این سه گانه هفدهم آذر ماه به صورت فیزیکی منتشر می‌شود.

البته تاریخ مذکور، تاریخ انتشار GTA: Trilogy به صورت فیزیکی است و برخی از شایعات خبر از عرضه نسخه دیجیتالی تا پیش از پایان ماه نوامبر می‌دهند. به گزارش وبسایت لهستانی این زمان برای عرضه نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی است و قرار است نسخه‌های نسل نهمی کمی دیرتر و در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه شوند. در ایم گزارش نامی از نسخه PC بازی برده نشده‌است که می‌توان گفت کاملا طبیعی است، زیرا که بازی‌های این پلتفرم به ندرت به صورت فیزیکی به فروش می‌رسند.

برخی از شایعات قیمت نسخه نسل هشتمی بازی را ۶۰ دلار و نسخه نسل نهمی را ۷۰ دلار گزارش کرده‌اند. با منتظر واکشن رسمی راک استار درباره این شایعات باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: