کراس پلتفرم در Monster Hunter Rise

قابلیت کراس پلتفرم در Monster Hunter Rise وجود ندارد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۳۸

کپکام به صورت رسمی اعلام کرد قابلیت کراس پلتفرم در Monster Hunter Rise میان نسخه‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی وجود ندارد و ایضا بازیکنان نمی‌توانند فایل‌های سیو خود را میان این دو نسخه جا به جا کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال میلادی جاری تقریبا با عرضه بازی Monster Hunter Rise و موفقیت عظیم آن شروع شد. این به لطف این عنوان مجموعه Monster Hunter به بزرگ‌ترین و موفق‌ترین فرنچایز کپکام تبدیل شد و ره صد ساله برای این مجموعه و ناشر آن طی شد و ابدا محدود بودن روی یک پلتفرم مانع از ثبت رکوردها و آمار‌های تحسین برانگیز توسط این بازی نشد. مدتی قبل و در جریان رویداد Tokyo Game Show کپکام عرضه نسخه PC بازی را نیز تایید کرد که قرار است اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شود. البته مخاطبان قدیمی‌تر بازی نخواهند توانست بدون پرداخت هیچگونه عواقب پلتفرم مقصد خود را تغییر دهند.

در وبسایت رسمی بازی اعلام شد قابلیت کراس پلتفرم در Monster Hunter Rise وجود ندارد و ایضا مخاطبان نخواهند توانست فایل‌های ذخیره خود را نیز میان دو نسخه جا به جا کنند. مدتی قبل بازیکنان یک فرم درخواست رسمی برای سازندگان ارسال کردند و از این طریق از آن‌ها خواستند کراس پلتفرم برای نسخه‌های بازی تعبیه شود اما، سخنگو استودیو سازنده اعلام کرد روند ساخت بازی به مرحله‌ای رسیده که دیگر تحقق چنین امری ممکن نیست.

نسخه PC بازی Monster Hunter Rise بیست و دوم دی منتشر می‌شود. این بازی هم اکنون برای سوییچ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: