پلی گراند گیمز

پلی گراند گیمز: Forza Horizon 5 یکی از چشمنوازترین بازی‌های Xbox One است

توسط محسن شجاعی در ۲۰ مهر ۱۴۰۰ , ۰۴:۰۷

آقای مایک براون (Mike Brown) از استودیو پلی گراند گیمز می‌گوید بازی Forza Horizon 5 ابتدا و به صورت کامل روی ایکس باکس وان پیاده سازی شده و ابدا حکم یک پورت ضعیف بازی نسل نهمی برای نسل هشتم را ندارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا سازندگان بازی فورتزا هورایزن ۵ ویدیوهای مقایسه‌ای و تحلیلی زیادی را از این عنوان در فضای مجازی منتشر کردند و آقای مایک براون، کارگردان بازی برای ارائه توضحات بیشتر، درباره جنبه‌های مختلف در روند ساخت این بازی صحبت کرده‌است. به عنوان صمال ایشان از تاثیر گیم پس روی روند ساخت بازی و نحوه نگرش به یک پروژه گفته‌است. از آنجایی که نسخه پنجم مجموعه Forza Horizon، یکی از بزرگ‌ترین و پر جزئیات‌ترین پروژه‌های Playground Games تا به امروز است، این پرسش مطرح است که کنسول‌های نسل هشتم تا چه اندازه در اجرای بی نقص و پر جزئیات بازی موفق خواهند بود.

آقای براون از پلی گراند گیمز در مصاجبه‌ای خود با Press-Start ایگونه پاسخ به این پرسش کلیدی را بسط داد:

دوست دارم صادقانه صحبت کنم. بازی بسیار زیبا روی ایکس باکس وان اجرا می‌شود اما، باز هم بنا به نبودن SSD و چالش‌های پیش رو، این نسخه با محدودیت‌هایی همراه است که صفحات بارگذاری یکی از آن‌ها هستند. برای یک سازنده و بازی ساز روی PC که سال‌ها با کاهش کیفیت‌های بصری برای پورت کردن پروژه روی کنسول‌ها آشنا است، ارائه یک پورت خوب روی کنسول‌ها ابدا مشکل نیست و فورتزا هورایزن ۵ نیز از این فاعده مستثنا نیست. از نظر من با یکی از چشمنوازترین بازی‌های Xbox One مواجه هستیم.

Forza Horizon 5 پانزدهم آبان ماه برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: