بازی جدید Codemasters

بازی جدید Codemasters یکی از جاه طلبانه‌ترین پروژه‌های دهه است

توسط محسن شجاعی در ۲۰ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۳۵

آکهی جدید استخدام برای بازی جدید Codemasters تیم سازنده بازی Dirt 5 و یکی از استودیوهای نامدار در ژانر ریسینگ خبر از پروژه‌ای عظیم را می‌دهد. بازی که قرار است تبدیل به یکی از جاه طلبانه‌ترین بازی‌های دهه جاری شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران ژانر ریسینگ به خوبی نام استودیو کدمسترز آشنایی دارند و نیازی نیست کسی از روزومه و پروژه‌]ای این شرکت برایشان توضیح دهد. این استودیو انگلیسی یکی از پرکارترین و محبوب‌ترین استودیوهای در ژانر مذکور است و در همین یک سال گذشته دو بازی Dirt 5 و F1 2021 را روانه بازار کرده‌آند و قرار است پروژه بعدی آن‌ها یعنی GRID Legends نیز پیش از پایان سال ۲۰۲۲ میلادی روانه بازار شوذ. البته ظاهرا این بازی تنها پروژه در دست ساخت استودیو نیست و سازندگان خود را با پروژه دیگر مشغول کرده‌اند. پروژه که ظاهرا بزرگ‌تر از کارهای پیشین کدمسترز است.

در آگهی استخدامی که به تازگی استودیو منتشر کرده، ذکر شده‌است آن‌ها به دنبال استخدام فردی هستند که مدیریت پروژه‌ای بر عهده گیرد که “یکی از جاه طلبانه‌ترین پروژه‌های دهه و بزرگ‌ترین پروژه استودیو” تا به امروز است. هر چند این آکهی اطلاعات چندانی درباره بازی جدید Codemasters در اختیار مخاطبان قرار نمی‌دهد اما، می‌توان با توجه به پیشینه استودیو گفت با یک بازی ریسینگ مواجه خواهیم شد که می‌تواند دنباله مجموعه Dirt یا یک آی‌پی کاملا جدید باشد.

قطعا و با توجه به مشخص بودن برنامه‌های استودیو در پایان سال ۲۰۲۲ احتمالا زمان زیادی تا رونمایی از پروژه باقی مانده اما، با توجه به توضیحات آگهی استخدام حدس و گمانه زنی درباره آن خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: