ریمیک Metal Gear Solid 3

کارمند استودیو Virtuos به نحوی خبر ساخته شدن ریمیک Metal Gear Solid 3 را تایید کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۳۹

یکی از کارمندان استودیو چینی Virtuos در رزومه خود به ساخته شدن یک ریمیک با کیفیت اشاره کرده‌است. کونامی مدتی پیش لایسنس مجموعه متال گیر را در اختیار آن‌ها قرار داده بود و بدین ترتیب شایعه ساخته شدن ریمیک Metal Gear Solid 3 بار دیگر تقویت شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل وبسایت مشهور VGC در گزارشی مدعی شد شرکت ژاپنی کونامی لایسنس مجموعه محبوب خود یعنی Metal Gear Solid را به طور کلی در Virtuos قرار داده و این استودیو چینی قرار است چندین نسخه قدیمی این مجموعه را برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ریمستر کند. همچنین این وبسایت گزارش داده ساخت نسخه ریمیک متال گیر سالید ۳ اسنیک ایتر اولویت اصلی این استودیو در آینده است و تا کنون بخش زیادی از پروژه نیز پیش رفته‌است. از آنجایی اکثر گزارش‌های VGC نهایتا اعتبار خود را ثابت می‌کنند، طرفداران مجموعه مشتاقانه پیگیر اخبار آینده مرتبط با آن بودند و حال یکی از کارمندان استودیو سازنده نیز به نحوی ادعای آن‌ها را تایید کرده‌است.

آقای ژیانگ لی (Zhiyang Li)، برنامه نویس ارشد استودیو Virtuos در بخشی از رزومه خود به کار روی ریمیک یک مجموعه محبوب اشاره کرده‌است که از اکتبر ۲۰۱۸ در این استودیو در حال ساخت است. به گفته آقای لی این ریمیک از حیث طراحی‌های هنری در بالاترین سطح قرار دارد و امکان تجربه بازی نیز روی حالت ۴K وجود دارد. گفته‌های آقای لی به نحوی مهر تاییدی بر ساخته ریمیک Metal Gear Solid 3 توسط استودیو چینی هستند و چنانچه ادعای وبسایت VGC را بپذیریم، باید در آینده‌ای نه چندان دور منتظر رونمایی از این ریمیک باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: