بهترین تنظیمات هدشات برای فری فایر + آپدیت جدید

توسط واحد تبلیغات در ۱۸ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۸

شما هم طرفدار هدشات ها در بازی فری فایر هستید؟ اما فراموش نکنید که تنظیمات هدشات فری فایر یکی از مهمترین عواملی است که باید قبل از استفاده به آن توجه کنید.

سلاح ها عضو جدایی ناپذیر در بازی های بتل رویال هستند و فری فایر نیز از این قاعده مستثنا نیست!

بازیکنان فری فایر در تلاش اند که بتوانند توانایی های خود را در هنگام استفاده از سلاح ها ارتقا دهند و از تکنیک ها و مهارت های خاصی استفاده کنند، در حال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین گروه سلاح‌ها هدشات ها می باشند که اکثر بازیکنان در تلاشند بتواند تنها با شلیک ۱ گلوله بازیکنان دشمن را از دور رقابت‌ها حذف کنند! البته راه های سریعتری دیگری نیز برای ارتقا سلاح  ها و تکنیک ها وجود دارد و آن هم استفاده از جم فری فایر می باشد.

در ادمه تصمیم دارم که در رابطه با ۵ ترفند استفاده حرفه ای از هدشات ها در بازی فری فایر با شما صحبت کنم.

 ۵ راز در تنظیمات هدشات فری فایر

  • حساسیت ( sensitivity ) :

یکی از مهمترین قسمت ها در تنظیمات هدشات فری فایرsensitivity است که باید قبل از آن ها استفاده کنید این تنظیمات را اعمال نمایید، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بهترین میزان آن بین ۱۰۰ الی ۸۵ می باشد.

  • تنظیمات HUD :

توصیه من به شما این است که، به هیچ وجه تنظیمات اولیه چیدمان بازیکن را در بازی فری فایر تغییر ندهید زیرا، زمانی که شما دکمه ها را جابجا خواهید کرد باعث سردرگمی شما می شود و همین امر می تواند تاثیر منفی بر روی گیم پلی و بازی شما داشته باشد!

دکمه هایی که هم اکنون در بازی فری فایر جایگذاری شده اند در بهترین حالت و بهترین موقعیت قرار گرفته است بنابراین، سعی کنید که انگشتان خود را با محل جایگذاری این دکمه ها تطبیق دهید.

  • استفاده از Crosshair :

موقعیتی که شما در آن قرار می گیرد که بتوانید سر بازیکن حریف را مورد هدف قرار دهید یکی از حساس ترین موقعیت ها در بازی فری فایر می باشد که، به شدت به شما توصیه می کنم که گوشه ای کمین کرده و سپس فاصله خود را با حریف بسنجید در چنین حالتی بهتر است که crosshair ها استفاده کنید.

زمانی که قصد دارید در این موقعیت از آنها استفاده کنید باید تیر را به سمت آسمان شلیک کرده در چنین حالتی پس از شلیک، گلوله به طور خودکار به زمین باز خواهد گشت و به صورت اتوماتیک سر بازیکن را مورد هدف قرار میدهد.

  • استفاده همزمان از دکمه ها :

برای اینکه بتوانید از هدشات ها به درستی استفاده کنید و نتیجه فوق‌العاده ای بگیرید باید همزمان دکمه joystick را به سمت پایین و از طرفی دکمه fire به سمت بالا بکشید و این نکته را مد نظر داشته باشید که باید دقیقا سر بازیکن دشمن را هدف گرفته باشید، در چه حالتی مطمئن باشید که بدون شک تنها با شلیک ۱ گلوله بازیکن هدف از دور رقابت ها حذف خواهد شد.

البته اگر بخواهید هدشات ها را قوی تر کنید، میتوانید با خرید جم فری فایر هر آیتم و اسکینی را که لازم دارید از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • تمرین کردن

و اما مهمترین بخش استفاده از هدشات در بازی فری فایر تمرین کردن می باشد.

اگر شما نتوانید به مطالبی که در بالا ذکر شد را به درستی عملی کنید و نکاتی که گفته شد را بتوانید به درستی به کار بگیرید، بدون شک نمی توانید نتیجه مثبتی از هدشات ها در بازی فری فایر بگیرید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: