تهیه کننده بلادبورن به استودیو تیم نینجا ملحق شد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۳

به دنبال انحلال استودیو SIE Japan و جدا شدن اکثر اعضای آن، استودیو تیم نینجا خبر از ملحق شدن تهیه کننده بلادبورن به جمع کارمندان این استودیو خبر داد. آقای ماساکی یاماگیوا (Masaaki Yamagiwa) از چهره‌های سرشناس استودیو ژاپن سونی بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک طی چند ماه اخیر یکی از اخباری که به شدت تکراری و مورد توجه همگان قرار داشت، بحث خرید استودیوهای جدید توسط سونی بود. کمپانی ژاپنی مدتی بود از این نظر فعالیت خاصی را پیگیری نمی‌کرد و خبر خریدن استودیو اینسامنیاک در سال ۲۰۱۹ آخرین فعالیت سونی در این حوزه بود. در نقطه مقابل اما، مایکروسافت گام‌های بزرگی را در راستای بزرگ‌تر کردن خانواده استودیوهای زیر مجموعه ایکس باکس برداشته بود که مهم‌ترین آن‌ها، خرید کمپانی بتسدا با تمامی استودیوهای زیر مجموعه آن بود. سونی نیز با خریدن استودیوهای همچون هاوس مارک و بلوپوینت نشان داد قصد ندارد در این حوزه عقب نشینی کند.البته ظاهرا بزرگ‌تر شدن خانواده پلی استیشن به نفع همه اعضا نبوده‌است.

استودیو قدیمی و محبوب SIE Japan در فوریه امسال رسما منحل شد و تنها زیر مجموعه کوچک آن، Team Asobi به کار خود به عنوان زیر مجموعه پلی استیشن ادامه داد. افراد نامدار و مجرب زیادی در این استودیو مشغول فعالیت بودند که یکی از آن‌ها آقای ماساکی یاماگیوا (Masaaki Yamagiwa)، تهیه کننده بلادبورن بود. آقای یاماگیوا با انتشار اطلاعیه استودیو تیم نینجا به صورت رسمی به این استودیو ژاپنی ملحق شد تا آینده شغلی خود را در کنار سازندگان Nioh پیگیری کند. ایشان علاوه بر تهیه کنندگی این بازی تحسین شده، پروژه‌های دیگری نظیر Tokyo Jungle و Deracine را نیز در کارنامه دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: