آپدیت جدید eFootball

آپدیت جدید eFootball ششم آبان ماه منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۷

شرکت کونامی بار دیگر ضمن عذرخواهی مجدد، به طرفداران وعده داد با آپدیت جدید eFootball بخش وسیعی از مشکلا‌ت و باگ‌های فنی بازی رفع خواهند شد و شرایط بازی از نظر کیفی و تجربه مخاطبان به طور کلی تغییر خواهد کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت ژاپنی کونامی طی سال‌های اخیر به خوبی توانسته بود با ارائه یک گیم‌پلی درگیر کننده و واقع گرایانه از بازی فوتبال و پیاد سازی درست جنبه‌های مختلف این ورزش نظیر حمله، دفاع درگیری‌های تن به تن و … اختلاف فاحش میان جامعه مخاطبان PES را با رقیب سنتی خود، FIFA تا حد زیادی کاهش بدهد. تصمیم آن‌ها مبنی برا عرضه نسخه جدید در قالب یک بازی Free 2 Play و سرویس محور، مسلما جسورانه و بی‌باک بود و نگرش‌های نسبت به این بازی از ابتدا با تردیدهایی همراه بود. eFootball سی‌ام سپتامبر منتشر شد و گرافیک فنی و هنری ضعیف بازی در کنار باگ‌ها و ایرادات فنی متعدد سبب شد این بازی به رکورد نه چندان قابل افتخار ضعیف‌ترین بازی تاریخ پلتفرم استیم از دیدگاه مخاطبان دست پیدا کند.

کونامی ضمن عذرخواهی به طرفداران وعده داد شرایط به زودی تغییر خواهد کرد. آن‌ها شب گذشته ضمن معرفی آپدیت جدید eFootball و عذرخواهیی مجدد، بار دیگر وعده دادند این آپدیت بخش وسیعی از ایرادات بازی را رفع کند. این آپدیت ششم آبان ماه (۲۸ام اکتبر) منتشر می‌شود و هدف آن رفع ایرادات مربوط به کات‌سین‌های بازی، انیمشین‌های عجیب صورت بازیکنان و رفتار غیر طبیعی توپ در شرایط مختلف خواهد بود. کونامی همچنین اعلام کرد از بازخوردهای مخاطبان برای یافتن و رفع ایرادات در آپدیت‌های آینده استفاده خواهد کرد.

eFootball هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: