آمار فروش Resident Evil 7

آمار فروش Resident Evil 7 از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۲۰

نسخه اول شخص و انقلابی مجموعه وحشت بقا رزیدنت اویل همچنان با قدرت به فروش خود ادامه می‎‌دهد تا جایی که آمار فروش Resident Evil 7 به بیش از ده میلیون نسخه در مجموعه فیزیکی و دیجیتالی در سراسر دنیا رسیده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه وحشت بقای رزیدنت اویل از زمان آغاز فعالیت خود در صنعت گیم تا به امروز، بارها دستخوش تغییرات گوناگون شده و برداشت‌ها و آزمون و خطاهای فراوانی روی مجموعه صورت گرفته‌است. از فاصله گرفتن از ریشه‌ها و تغییر زاویه دوربین گرفته تا نسخه‌هایی با تمرکز روی حالت کو-آپ و اکشن محورتر. ظاهرا از زمانی که همه به خاطر دارند این مجموعه در حال سلطنت در ژانر وحشت بقا بوده و با گذر زمان به محبویت خود افزوده‌است. رزیدنت اویل با نسخه هفتم خود یک بازگشت رویایی به ریشه‌ها و المان‌های قدیمی‌تر خود داشت و راویه دوربین را پس از نزدیک به ۲۰ سال از سوم شخص به اول شخص تغییر داد. بر خلاف پیشبینی‌ها بازی با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و به یکی از پرفروش‌ترین نسخه‌های تاریخ مجموعه بدل شد و اکنون یک رکورد تحسین برانگیز دیگر را به ثبت رسانده‌است.

کپکام امروز و در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد از ماه آگوست تا امروز و تنها پس از گذشت و تنها پس از گذشت نزدیک به یک ماه، آمار فروش Resident Evil 7 از ۹.۸ میلیون نسخه به بالغ بر ۱۰ میلیون نسخه رسیده‌است.

رزیدنت اویل ۷ هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: