خالق مجموعه یاکوزا

خالق مجموعه یاکوزا کمپانی سگا را ترک کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۶

آقای توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi)، رئیس استودیو Ryu Ga Gotoku و خالق مجموعه یاکوزا به همراه آقای دایسوکه ساتو (Daisuke Sato)، تهیه کننده این مجموعه از این استودیو و کمپانی سگا جدا شدند تا فصل جدیدی در این مجموعه آغاز شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مطابق اطلاعیه جدید استودیو Ryu Ga Gotoku آقایان توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi) و دایسوکه ساتو (Daisuke Sato) که در مدت ده ساله این استودیو در ابتدا به عنوان اعضای هیئت مدیره و سران استودیو مشغول فعالیت بودند، این استودیو و شرکت سگا را ترک گفتند و ظاهرا قرار است با جدا شدن این دو تن، فصل جدیدی در تاریخچه این استودیو و پروژه‌های آن تحت رهبری جدید آغاز شود. آقای ماسایوشی یوکویاما (Masayoshi Yokoyama) که به عنوان طراح ارشد در ساخت چندین نسخه از یاکوزا دست داشته، زین پس رئیس Ryu Ga Gotoku خواهد بود.

آقای توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi) که به عنوان خالق مجموعه یاکوزا شناخته می‌شود، از ابتدای آغاز کار این مجموعه در دوران پلی استیشن ۲ همواره در روند ساخت آن دخالت داشته و در چند نسخه ابتدایی در نقش کارگردان انجام وظیفه کرده‌است و پس از آن بیشتر نقش‌های مدیریتی و نظارتی را عهده دار بوده‌است. آقای ساتو نیز یکی از مهرهای کلیدی در موفقیت این مجموعه بوده و تقریبا در تمامی نسخه‌های یاکوزا و همچنین دو نسخه Judgment به عنوان تهیه کننده ایفای نقش کرده‌است.

رئیس جدید استودیو تقریبا در تمامی نسخه‌های مجموعه Yakuza به عنوان طراح و نویسنده حضور داشته‌است. وی در نامه معرفی خود اعلام کرد پروژه بعدی استودیو ادامه داستان قهرمان جدید مجموعه، Ichiban Kasuga را روایت خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: