بازی جدید بلوپوینت

بازی جدید بلوپوینت باید در سطح نامزدهای بازی برتر سال باشد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۵

پس از تصاحب مالکیت توسط سونی، Bluepoint روند استخدام برای پروژه جدید خود را آغاز کرده و ظاهرا مطابق انتظارات سران پروژه بازی جدید بلوپوینت باید کیفیتی در حد برترین بازی‌های سال باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بالاخره خبری که تقریبا تمامی اهالی گیم منتظر شنیدن آن بودن، هفته گذشته منتشر شد و سونی رسما استودیو آمریکایی بلوپوینت گیمز را به زیر مجموعه استودیوهای خود اضافه کرد. شایعات زیادی مبنی برا ساخته شدن نسخه ریمیک مجموعه متال گیر سالید یا حتی بلادبورن توسط این استدیو وجود داشت اما، مدیرعامل استودیو تایید کرد پروژه‌ بعدی استودیو قرار است یک آی‌پی کاملا اورجینال باشد. طبیعتا با حمایت سونی توانایی شرکت از نظر مالی و متعاقبا انتظارات طرفداران از این استودیو بالاتر می‌رود. اخیرا فرصت‌های شغلی زیادی ار این استودیو مهیا شده که خبر از جاه طلبانه بودن پروژه جدید آن‌ها می‌دهند.

در آگهی استخدام برای بازی جدید بلوپوینت که شامل موقعیت‌های مختلفی از طراح سیستم مبارزات، آرتیست طراح برای نور پردازی و مهندس گرافیک را شامل می‌شود، آمده‌است:

Bluepoint Games کار روی پروژه جدید و اورجینال خود را آغاز کرده و به دنبال استخدام افراد مشتاق، مستعد است تا به سایر اعضا به خلق عناوینی با کیفیت درجه یک و در حد بازی‌‌های برتر سال کمک کنند. استودیو ما به ساخت بازی‌های محبوب و شناخته شده مشهور است که این نشان دهنده سطح بالای انتظارات از ما است. ریمیک Demon’s Souls، ریمیک Shadow of the Colossus و ریمستر سه گانه آنچارتد انتظارات را از ما بالا برده‌اند.

برخی از شایعات مدعی هستند استودیو دو پروژه را به صورت هم زمان پیش خواهد برد و علاوه بر این بازی اورجینال، روی احیای مجموعه‌های قدیمی نیز کار می‌کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: