بازی Ghost Recon Frontline

تماشا کنید: یوبی سافت بازی Ghost Recon Frontline را معرفی کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ مهر ۱۴۰۰ , ۲۰:۰۱

یوبی سافت امروز از نسخه جدید مجموعه گوست ریکون به نام بازی Ghost Recon Frontline رونمایی کرد. این بازی یک عنوان Free 2 Play بتل رویال است که امکان حضور ۱۰۰ بازیکن را به صورت هم زمان فراهم کرده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که یوبی سافت سیاست‌های جدید خود را مبنی بر عرضه عناوین رایگان و به اصطلاح Free 2 Play تعریف کرده و بازی‌های جدید این شرکت تقریبا تماما در این دسته قرار می‌گیرند. The Division Heartland و Tom Clancy’s XDefiant مدتی قبل معرفی شدند و اکنون نوبت به نسخه جدید مجموعه شوتر گوست ریکون رسیده تا با نسخه جدیدش وارد جهان بازی‌های سرویس محور و Free 2 Play شود. یوبی سافت امروز و با انتشار یک تریلر از فرانت لاین رونمایی کرد. این بازی رایگان است و تمرکز اصلی آن روی بخش بتل رویال خواهد بود.

یکی از تفاوت‌های اساسی بازی Ghost Recon Frontline با عناوینی پیشین مجموعه این است که تمرکز اصلی آن روی حالت PvP است و نه کوآپ. رویدادهای این بازی در جزیره Drakemoor رخ می‌دهند که به گفته یوبی سافت مملو از مکان‌های دیدنی و تاثیر گذار است. در این بازی حالت‌های مختلفی را شاهد خواهیم بود که حالت بتل رویال آن، Expedition نام دارد. این حالت قرار است “برداشتی جدیدی از زیر ژانر بتل رویال” باشد.

در حالت مذکور بیش از ۱۰۰ بازیکن در سه گروه دسته بندی خواهند شد و در قسمت‌های مختلف مپ ریسپاون می‌شوند. هر گروه وظایفه مخصوص خود را دارد که این وظایف برای هر دست مبارزه پویا و متفاوت خواهند بود. اولین گروهی که موفق شود اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کند، می‌تواند درخواست گروه پشتیبانی دهد تا آن‌ها را از مکان نبرد دور کنند. به محض اینکه درخواست نیرو کمکی ارسال می‌شود، دو گروه دیگر از مکان گروه پیشرو مطلع می‌شوند و باید مانع از فرار آن‌ها شوند. اولین گروهی که با موفقیت فرار کند پیروز بازی خواهد بود.

گوست ریکون فرانت لاین برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: