نسخه جدید Sly Cooper

شایعه: نسخه جدید Sly Cooper در دست ساخت است

توسط محسن شجاعی در ۱۴ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۲

طبق ادعای اینسایدر معروف، آقای نیک بیکر نسخه جدید Sly Cooper در دست ساخت قرار دارد. آقای بیکر مشخص نکرد کدوم استودیو وظیف احیای این مجموعه را بر عهده دارد و پلتفرم‌های مقصد این بازی دقیقا کدام دستگاه‌ها هستند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در دوران پلی استینش ۱ و پلی استیشن ۲ سونی یکی از ارکان اصلی و بهشت طرفداران پلتفرمر بود. بازی‌های نظیر کرش بندیکوت، رچت اند کلنک و اسلای کوپر از محبوب‌ترین بازی‌های این ژانر بودند و طرفداران زیادی را به خود و به کنسول‌های سون جلب می‌کردند. کرش بندیکوت که اخیرا به لطف استودیو Toys for Bob احیا شده و Crash Bandicoot 4: It’s About Time یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های مجموعه لقب گرفت. ساکر پانچ نیز با قدرت در حال گسترذه‌تر کردن جامعه طرفداران Ratchet and Clank است و نسخه جدید این مجموعه یکی از موفق‌ترین لانچ تایتل‌های تاریخ سونی را به پلی استیشن ۵ هدیه داد. از سوی دیگر ظاهرا دیگر بازی پلتفرمر ساکرپانچ به دست فراموشی سپرده شده و از سال ۲۰۱۳ و با عرضه Thieves in Time خبر تازه‌ای از این مجموعه در دسترس نیست.

آقای نیکر بیکر، میزبان پادکست Xbox Era که سابقه درخشانی مه افشای اطلاعات صحیح تاییده نشده دارد، در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد نسخه جدید Sly Cooper در دست ساخت است. وی‌ می‌گوید این خبر را مدتی پیش منبع جدیدش در سونی به اطلاع وی رسانده و مدتی بعد منبع قدیمی‌تر و مورد اطمنیان نیز این خبر را رسما تایید کرده‌است. وی مشخص نکرد چه استودیویی وظیفه ساخه نسخه جدید را بر عهده دارد یا اینکه این نسخه یک ریبوت است یا دنباله مستقیمی بر نسخه‌های پیشین.

ساکرپانچ در حال حاضر یکی از مشغول‌ترین استودیوهای سونی است. آن‌ها علاوه بر نسخه دوم مارول اسپایدرمن و مارول ولورین، شایعه است که مشغول ساخت یک بازی چند نفره در جهان مارول نیز هستند  شاید وظیفه ساخت نسخه جدید (در صورت صحیح بودن خبر) به یکی از استودیوهای جدیدتر سونی سپرده شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: