بازی های ماه اکتبر گیم پس

بازی های ماه اکتبر گیم پس اعلام شد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۴۸

جدیدترین پست وبسایت رسمی ایکس باکس از بازی های ماه اکتبر گیم پس رونمایی کرد. بازی Back 4 Blood از همان روز ابتدای عرضه (دوزاهم اکتبر) روی این سرویس در دسترس قرار می‌گیرد. Destiny 2: Beyond Light نیز در همان تاریخ در اختیار مشترکین خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به یک هفته از آغاز ماه میلادی جدید می‌گذرد و مایکروسافت خیلی پیشتر از آغاز این ماه با عرضه عناوینی همچون مارول اونجرز و اسکارلت نکسوس، شروع قدرتمندی را برای سرویس Xbox Game Pass رقم زد و شاید برخی فکر می‌کردند این پایان کار سرویس در این ماه باشد. سونی روز گذشته با انتشار یک پست در وبسایت رسمی پلی استیشن از عناوین ماه اکتبر خود رونمایی کرد که از مهم‌ترین آن‌ها به لست آو آس ۲ و فال اوت ۷۶ اشاره کرد. مایکروسافت نیز در اقدامی مسابه همین کار را کرد و پست جدید وبسایت رسمی ایکس باکس به همین موضوع اختصاص دارد.

اولین بازی از بازی های ماه اکتبر گیم پس عنوان The Procession to Calvary است که از هفتم اکتبر روی تمامی پلتفرم‌های عضو سرویس در دسترس خواهد بود. محصول جدید استودیو Turtle Rock یا همان Back 4 Blood از همان روز ابتدای عرضه (دزواهم اکتبر) علاوه بر تمامی پلتفرم‌های مقصد، در اختیار مشترکین سرویس گیم پس نیز قرار خواهد گرفت. Destiny 2: Beyond Light نیز در همین تاریخ روی ایکس باکس گیم پس خواهد بود.

دو بازی پایانی Totally Accurate Battle Simulator و The Good Life هستند که از همین امروز به سرویس ملحق شده‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: