بازی کوجیما پروداکشنز برای ایکس باکس

شایعه: بازی کوجیما پروداکشنز برای ایکس باکس دنباله یک IP قدیمی است

توسط محسن شجاعی در ۱۲ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۰

آقای نیک بیکر، اینسایدر مشهور بار دیگر و ضمن تایید ساحته شدن یک بازی کوجیما پروداکشنز برای ایکس باکس اعلام کرد پروژه مذکور یک آی‌پی کاملا جدید نیست و دنباله‌ای بر یکی از فرنچایزهای قدیمی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

دیگر بر تمامی اهالی گیم محرز است که کارگردان مشهور، آقای هیدئو کوجیما و استودیو وی همواره بخشی از اخبار و شایعات ماهانه صنعت گیم را به خود اختصاص می‌دهند و آغاز نسل نهم بهانه‌ای بوده تا تنور شایعات پروژه‌ جدید آقای کوجیما داغ‌تر از همیشه باشد. در ماه‌های اخیر لیکرها و اینسایدرها اخبار ضد و نقیض زیادی را نشر داده‌اند. برخی خبر از همکاری میان کوجیما و مایکروسافت بر سر ساخت یک آی‌پی جدید و انحصاری برای برند ایکس باکس می‌دادند و برخی دیگر خبر از ریبوت مجموعه سایلنت هیل توسط Kojima Productions با سرمایه گذاری سونی.

آقای نیک بیکر (Nick Baker)، میزبان پادکست Xbox Era در تازه‌ترین قسمت این پادکست درباره هز دو بخش این اخبار اظهار نظر کرد. وی می‌گوید منابع او در کوجیما پروداکشنز ابدا اشاره‌ای به ساخت شدن ریبوت سایلنت هیل نداشته‌اند اما، خبر ساخت بازی کوجیما پروداکشنز برای ایکس باکس کاملا حقیقت دارد. البته وی قسمتی از خبر همکاری کوجیما و مایکروسافت را نیز رد کرد. به گفته آقای بیکر پروژه مذکور مربوط به دنیاله یک آی‌پی قدیمی است. ایشان مشخص نکرد آی‌پی مذکور از آی‌پی‌های انحصاری مایکروسافت است یا ساخته یکی از استودیوهای ترد پارتی.

آقای بیکر بار دیگر در پایان پادکست خود تاکید کرد استودیو Virtuos مشغول ساخت ریمیک Metal Gear Solid 3: Snake Eater است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: