تصویر بخش چند نفره Elden Ring

اولین تصویر بخش چند نفره Elden Ring منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۱ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۴

اکانت رسمی بازی الدن رینگ در توئیتر روز گذشته اولین تصویر بخش چند نفره Elden Ring را منتشر کرد. در توضیحات این تصویر آمده‌است: “دوستی و اتحاد میان زنگار گرفته‌ها (Tarnished) در این سرزمین پر خطر حقیقتا موهبتی است.” برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند ماه پیش استودیو فرام سافتور بالاخره به صورت کامل و رسمی از بازی جدید و مورد انتظار خود، الدن رینگ رونمایی کرد. تریلر گیم‌پلی بازی بازخورد بسیار مثبتی گرفت و هایپ هیجان برای تجربه بازی بیش از پیش ب شد. این بازی بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ میلادی است و طرفداران تشنه انتشار اطلاعات و جزئیات جدید از بازی هستند و هر اطلاعات کوچکی نظیر انتشار یک تصویر کافی است تا هیجان، تئوری پردازی و گمانه زنی‌ها بار دیگر در میان جامعه مخاطبان زنده شود.

ظاهرا اعضای استودیو فرام سافتور نیز به خوبی از این نکته آگاه هستند، زیرا که طی هفته‌های اخیر دائما شاهد انتشار تصاویر جدید از بازی هستیم و در همین راستا اکانت رسمی الدن رینگ در توئیتر روز گذشته اقدام به انتشار اولین تصویر الدین رینگ مربوط به بخش چند نفره کرد. در این تصویر ظاهرا شخصیت اصلی را می‌بینیم که دو دوستش از جهان‌های دیگر به او ملحق شده‌اند تا به او در فائق آمدن به جهان (احتمالا) خشن و بی‌رحم بازی کمک کنند.

در توضیح این تصویر نوشته‌ شده‌است:

دوستی و اتحاد میان زنگار گرفته‌ها (Tarnished) در این سرزمین پر خطر حقیقتا موهبتی است.

شما در ادامه می‌توانید این تصویر را تماشا کنید:

الدن رینگ یکم بهمن منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: