سونی: شرط اصلی برای خریدن یک استودیو داشتن طرز فکر برتر است

توسط محسن شجاعی در ۱۱ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۰

آقای هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی استیشن می‌گوید سونی همچنان علاقه مند به خریدن استودیوهای جدید است مشروط بر اینکه اعضای استودیوهای مذکور طرز فکر برتر داشته باشند و  توانایی خلق محتوای خلاقانه داشته باشند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بالاخره هفته گذشته اخباری را که تقریبا تمامی اهالی گیم منتظر شنیدن آن بودند، منتشر شد و سونی بالاخره خبر خریدن استودیو بلوپوینت گیمز را تایید کرد. در ادامه حواشی و هیجان حاصل شده از این خبر، آقای هرمن هالست، رئیس استودیوهای زیر مجموعه پلی استیشن در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN گفت سونی قصد دارد همچنان به خریدن استودیوهای جدید و بزرگ‌تر کردن خانواده پلی استیشن ادامه دهد. البته سونی با آغوش باز تمامی استودیوها را می‌پذیرد و به زیر مجموعه خود اضافه می‌کند اما، شرط اصلی برای اضافه شدن یک استودیو داشتن طرز تفکر برتر است.

بلوپوینت پنجمین استودیویی است که طی چند ماه اخیر به زیر مجموعه سونی اضافه می‌شود. مدتی پیش خبر خریدن استودیوهای Nixxes Software ،Housemarque و Firesprite را منتشر کرد و کم‌تر از یک ماه قبل از انتشار خبر خریدن بلو پوینت، Fabrik Games نیز به جمع خانواده پلی استیشن ملحق شده‌ بود. آقای هالست در این باره به IGN گفت:

ما همیشه با استقبال از ایجاد رابطه با استودیوها یا اضافه کردن افراد جدید به تیم خود استقبال می‌کنیم البته مشروط بر اینکه این استودیوها طرز فکر برتر داشته باشند و بتوانند محتواهای خلاقانه، تجربه‌های جدید و تجربه‌های متنوع خلق کنند. از این حیث تمام استودیوهای پلی استیشن با یکدیگر شباهت دارند و از یک سو بسیار متفاوت هستند و من همین را درباره تیم پلی استیشن دوست دارم. طرفداران پلی استیشن نیز لایق همین سطح از گیمینگ هستند.

آقای هالست همچنین اعلام کرد بازی بعدی استودیو بلوپوینت یک آی‌پی کاملا جدید است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: