سیستم ضد تقلب Easy

بتلفیلد ۲۰۴۲ از سیستم ضد تقلب Easy استفاده می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۰ مهر ۱۴۰۰ , ۱۸:۱۱

استودیو DICE در تازه‌ترین پستی که در وبسایت رسمی مجموعه بتلفیلد منتشر کرده، اعلام کرد این بازی نیز به مشابه بازی Apex Legends، محصول استودیو ریسپاون از سیستم ضد تقلب Easy استفاده می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

درست از که استودیو دایس تصمیم گرفت برای مدتی تاریخ انتشار بازی مورد انتظار و محبوب خود، بتلفلید ۲۰۴۲ را به تعویق بیاندازد اما، این ابدا بدین معنا نیست که طرفداران از تلاش و جست و جو برای کسب اطلاعات و هر جزئیات کوچکی درباره بازی دست خواهند کشید. زمان زیادی تا آغاز نسخه بتای بازی باقی نمانده و برای بسیاری از افراد، خصوصا مخاطبان پلتفرم PC پرسشی که وجود دارد این است که سازندگان چگونه می‌خواهند با متقلبان و افرادی که لذت تجربه بازی را از دیگران سلب می‌کنند، برخورد کنند. در هر حال این مشکلی است که گریبان گیر تقریبا تمامی بازی‌های چند نفره آنلاین است. ظاهرا دایس تصمیم گرفته راه حلی مشابه راه حلی که استودیو ریسپاون، دیگر استودیو زیر مجموعه الکترونیک آرتز پیش گرفته، اتخاذ کند.

بتلفیلد ۲۰۴۲ از سیستم ضد تقلب Easy استفاده می‌کند. این خبر را سازندگان با انتشار پستی در وبسایت رسمی مجموعه بتلفیلد اعلام کردند. از مزایای استفاده از این نرم افزار این است که سازندگان دیگر لازم نیست تمام زمان خود را صرف برقراری نظم میان مخاطبان بکنند و می‌توانند تمرکز خود را صرف تولید محتوای جدید کنند. به گفته اپیک گیمز این نرم افزار توسط ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می‌شود که اخیرا به این لیست، SteamOS، سیستم عامل کنسول دستی استیم دک نیز اضافه شده‌است.

Battlefield 2042 نوامبر امسال منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: