ایرادات بازی eFootball

کونامی بابت ایرادات بازی eFootball عذرخواهی کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۰ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۵

پس از عرضه شبیه ساز فوتبال کونامی و مشخص شدن ایرادات بازی eFootball این شرکت ژاپنی در یک بیانیه‌ رسمی از تمامی طرفداران عذرخواهی کرد. این بازی اکنون کم‌ترین نمره در استیم را در کل تاریخ این مجموعه دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پیش از انتشار بازی eFootball، کمپانی کونامی بارها تاکید کرده بود که نسخه عرضه شده در حال حاضر صرفا حالت یک دمو را دارد و در آینده بازی متحول خواهد شد اما، هیچکس پیشبینی چنین عملکرد ضعیفی را نمی‌کرد. از گیم‌پلی مشکل دار و پر ایراد بازی گرفته تا انیمیشن‌های خنده دار و کیفیت صورت بسیار ضعیف بازیکنان و گلیچ‌های فراوان و باگ‌های متعدد. به جرئت می‌توان گفت بازی در حال حاضر ابدا شرایط خوبی را سپری نمی‌کند و تبدیل به ضعیف‌ترین بازی حال حاضر استیم از نظر نمره مخاطبان شده‌است که دستاورد بزرگ و ناراحت کننده‌ای برای طرفداران مجموعه است. هواداران ابدا در این مدت ساکت نبوده‌اند و اعتراضات خود را به شکلی به گوش سازنده و ناشر رسانده‌اند.

کونامی نیز در تازه‌‍ترین بیانیه‌ خود ضمن اظهار اطلاع از مشکلات بازی، بابت ایرادات بازی eFootball عذرخواهی کرد:

ما بی‌نهایت بابت مشکلات بازی متاسفیم و به همه اطمینان می‌دهیم که در مواجه با این ایرادات با جدیت تمام عمل می‌کنیم. آپدیت‌های به صورت متداول برای بازی منتشر می‌شوند و محتوای جدید دائما به بازی اضافه خواهد شد. از هفته آینده یک آپدیت جدید را برای ماه اکتبر تدارک خواهیم دید و آپدیت‌های آینده را بر اساس نتایجی که از پرسش نامه‌های طرفداران حاصل می‌شود، توسعه و نشر خواهیم داد.

ای فوتبال هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: