بازی جهان باز اندروید

بهترین بازی های جهان باز اندروید را تجربه کنید

توسط بهنام میرزائی در ۹ مهر ۱۴۰۰ , ۲۲:۳۲

بازی‌های جهان‌باز می‌توانند بسیار جالب توجه باشند. آن‌ها دنیای بزرگی را در اختیار بازیکنان خود قرار می‌دهند. شما می‌توانید در چنین دنیایی کاوش کرده و داستان بازی را هم جلو ببرید. مراحل فرعی بازی، در چنین آثاری اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، چرا که فرصت گشت و گذار در این جهان را فراهم کرده و بدون محدودیت می‌توانید در آن پرسه بزنید. بازیکنان با سبک خاص خودشان، می‌توانند در چنین دنیاهای به گشت و گذار پرداخته و حتی بدون توجه به داستان بازی، از آن لذت ببرند. آثار زیادی در سبک‌های دیگر وجود ندارند که چنین خاصیتی داشته باشند.

شاید همه ما، بهترین نمود بازی‌های جهان را سری Grand Theft Auto می‌دانیم که انقلابی در این سبک ایجاد کرده و توانست که به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان‌باز تبدیل شود. بازی ماینکرفت هم چنین شرایطی دارد و با فروش خارق‌العاده خود در صنعت بازی‌های ویدیویی، در کنار سری بزرگ GTA قرار می‌گیرد. شما می‌توانید مکانیسم بازی‌ های جهان‌ باز در سبک‌های دیگری مانند شوتر، RPG و حتی ماجراجویی هم دنبال کنید. این بازی‌ها کم نیستند و شاید آن دسته از بازی‌هایی که فکرش را نمی‌کنید هم در این سبک قرار می‌گیرند. این بدان معنی است که شما انتخاب‌های زیادی خواهید داشت و می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. در ادامه قصد داریم که به جمعی از این بازی‌های جهان باز پرداخته و در مورد آن‌ها صحبت کنیم.

 بازی ARK: Survival Evolved

 بازی ARK: Survival Evolved

عنوان ARK: Survival Evolved قرار است که شما را به آخرین ماجراجویی در دنیای دایناسورها ببرد. محیط جهان بازی با بیش از ۸۰ دایناسور منحصربه‌فرد را داریم که در کنار دیگر موجودات دیگر قرار گرفته و می‌توانید همه آن‌ها را رام کنید. دیگر بازیکنان هم در این جهان بزرگ حضور دارند و یک تجربه جالب و همیشگی را می‌توانید در کنار آن‌ها حس کنید.

در این بازی جهان باز اندروید کافی است که قبیله‌هایی را همراه با دوستان خود شکل داده و در جهانی که ممکن است خطرناک باشد، از پشتیبانی و کمک دوستان خود هم استفاده کنید. به سمت پایگاه دیگران حمله کرده و غنایم زیادی از آن‌ها کسب کنید. این بازی براساس ماجراجویی خاصی تشکیل داده شده است و می‌توانید همان تجربه کنسول‌های خانگی و کامپیوتر را همراه با آن داشته باشید. برای زنده ماندن و پیشرفت در این بازی، نیاز خواهید داشت که تنهایی و بدون سلاح حرکت کرده و چالش‌های متنوع بازی را تجربه کنید. در ادامه می‌توانید منابع لازم خود را از محیط دریافت کرده و با ساخت سرپناه برای خود و همچنین شکار در دنیای بازی، کم کم آماده گشت و گذار اصلی شوید.

دوستان جدیدی را در چنین دنیای بزرگی پیدا خواهید کرد و می‌توانید با دانلود بازی جهان باز اندروید تجربه‌ای روزانه و اعتیادآور را داشته باشید. ساختمان‌های قدرتمندی در این بازی وجود دارند که برای دفاع در برابر دیگر انسان‌ها و همچنین شکارچیان بزرگ‌تری به نام دایناسورها لازم خواهند بود. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به استراتژی و تاکتیک‌هایی اشاره کنیم که به‌صورت زیرکانه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بازی اوپن ورلد اندروید هم چنین خاصیتی دارند و مانند آثار کنسولی، می‌توانند بزرگ باشند.

بازی های Open World اندروید هم می‌توانند امکان گشت و گذار در محیطی بزرگ و اکتشاف در آن را برای بازیکنان خود فراهم سازند. این همان نکته مهمی است که مخاطبین در آثار کنسولی و کامپیوتری به آن دست پیدا کرده‌اند و انتظار می‌رود که بازی‌های این سبک اندروید هم بتوانند مشابه عمل کنند. بالاخره محدودیت‌هایی هم در این زمینه وجود دارد، اما همچنان می‌توانید از سیستم پیشرفت جالب چنین بازی‌هایی استفاده کرده و یک تجربه عالی با دانلود بازی جهان اندروید افلاین داشته باشید. در این بازی چشم‌انداز وسیعی از دنیای دایناسورها داریم که مخاطبین جوان و نوجوان را می‌تواند به خود جذب کند.

بازی Baldur’s Gate

بازی Baldur's Gate

اگر با این عنوان آشنا باشید، می‌دانید که در ابتدا برای کامپیوتر و کنسول‌های خانگی عرضه شده بود و حال برای پلتفرم موبایل بهینه‌سازی شده است. البته سازندگان بازی توصیه کرده‌اند که این اثر را در صفحه نمایش‌های زیر ۷ اینچ تجربه نکنید، اما به‌عنوان یک بازی Open World اندروید شما همچنان از آن لذت خواهید برد و می‌توانید حماسه بزرگی را که قدرت انتخاب زیادی هم به شما داده است، در این اثر دنبال کنید. بازی یک RPG تمام عیار و کلاسیک را در سال ۱۹۹۸ دنبال می‌کند و می‌توانید اطمینان داشته باشید که برای ماجراجویی در دوران مدرن هم بسیار عالی خواهد بود.

پیشرفت‌های بی‌شماری در بازی وجود دارد که می‌توانیم به رابط کاربری بهبود یافته، امکان زوم پویا و موارد دیگر اشاره کنیم. داستان بازی در ساحلی جریان دارد که برجک‌های زیادی در آن واقع شده است و امکان گشت و گذار و کشف المان‌های جدیدتر را هم به مخاطبین می‌دهد. سیاه چال‌هایی را در بازی می‌بینیم که با هزاران دشمن پر شده است و ممکن است که تا حد زیادی کار را برای شما سخت کنند. یک مهمانی تمام عیار برای عاشقان نبردهای سامورایی در این بازی وجود دارد و یقین بدانید که بازی های جهان باز اندروید می‌توانند چنین تجربه‌ای را برای شما فراهم کنند.

در بخشی از داستان بازی Baldur’s Gate، باید به رساد و بشیر که راهبان روح خورشید هستند کمک کنید تا بتوانند قله‌های قرار گرفته در ابر را در جستجوی برادر خودشان فتح کنند. بیش از ۷۵ ساعت محتوا در این بازی جهان باز اندروید افلاین برای شما فراهم شده است و یقینا تجربه‌ای خواهد بود که ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها با آن مشغول شوید. مراحل و ماموریت‌های فرعی هم در این بازی وجود دارد که تجربه آن‌ها خالی از لطف نبوده و می‌تواند قدرت بیشتری از پلتفرم موبایل را به شما نمایش دهد. بازی دارای مسیرهای خونین بسیار زیادی بوده و هر بار در داستان بازی شاهد خیانت گروه‌های مختلف خواهیم بود.

بهترین خصلت بازی های جهان باز برای اندروید را می‌توانید در Baldur’s Gate جستجو کنید. این سری، محبوبیت بسیار زیادی در صنعت بازی‌های ویدیویی دارد و به‌همین دلیل، توانسته است که همین روند را در این پلتفرم هم تکرار کرده و مخاطبین خاص خودش را دنبال کند. بازی حول کاراکتری دنبال می‌شود که تحت شرایط اسرار آمیزی، مجبور به ترک خانه خود می‌شود. او درگیر کشمکش‌های بسیاری در خانواده خود شده و سبب می‌شود که ساحل Sword در آستانه نبردی بزرگ قرار گیرد. شما به زودی متوجه خواهید شد که نیروهای دیگر هم در حال حمله بوده و این نزاغ، می‌تواند بسیار شوم‌تر از آن‌چیزی که باشد که تصور می‌کنید.

بازی Crashlands

بازی Crashlands

یکی از مهم‌ترین خصلت‌های بازی جهان باز اندروید Crashlands، داستان عجیب و غریبی است که دلایل محکم برای گشت و گذار در محیط بازی را به شما خواهد داد. داستانی را حول Flux Dabes خواهیم داشت که یک سفینه‌دار کهکشانی بوده و قرار است که آخرین محموله‌اش که توسط یک بیگانه ربوده شده است را نجات دهد. او سرگردان و بیچاره در یک سیاره قرار گرفته است و باید برای پیدا کردن بسته‌های مهم خود تلاش کند. نقشه‌های شرورانه‌ای علیه جهان شکل گرفته است و برای غلبه بر تمام آن‌ها، نیاز خواهید داشت که از قدرت تصمیم‌گیری و سلاح‌های خود استفاده کنید.

در این بازی اسرار باستانی و باس فایت‌هایی را می‌بینیم که چالش بسیار جذابی به شما هدیه داده و حتی می‌توانید دوستان جدیدی هم در بازی پیدا کنید. درگیری‌ها در بخش‌های زیادی گسترش پیدا کرده است و شما در شرایطی گرفتار خواهید شد که در این دنیای جهان باز، باید خانه‌ای برای خود ساخته و با رام کردن حیوانات دیگر و یادگیری نحوه زندگی در سیاره وانوپ، بتوانید کار خود را جلو ببرید. دنیایی که در سیاره‌های کهکشانی جریان داشته باشد، یکی از لذت‌ بخش‌ترین و البته متفاوت‌ترین آثار جهان باز موبایلی است. بهترین بازی های جهان آفلاین برای اندروید می‌توانند لحظات خوشی را همراه با داستانی جذاب برای شما فراهم کنند.

این بازی ویژگی‌های بسیار زیادی دارد که باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن شده است و هر روز می‌توانید به آن سر بزنید. سیستم ساخت و ساز گسترده، سبب شده است که امکان کاوش در یک جهان بزرگ برای شما فراهم شود. بیش از ۵۰۰ مکان برای جستجو و اکتشاف وجود دارد و این بازی جهان باز اندروید افلاین شرایط ویژه‌ای را برای شما فراهم می‌کند. پیشرفت شخصیت‌های بازی، به سبک RPG ادامه پیدا می‌کند و با افزایش قدرت خود، می‌توانید به مناطق جدیدی از جهان بازی هم سفر کنید. شخصیت‌های عجیب و غریبی را در بازی می‌بینیم که هرکدام داستان مخصوص به خودشان را دارند.

چنین داستان‌هایی را می‌توانید همراه با دشمنان جدید دنبال کرده و با المان‌های جالبی روبرو شوید. مبارزات بازی مبتنی بر مهارت بوده و می‌توانید از مهارت و چابکی خود، برای شکست آن‌ها استفاده کنید. این بازی open world اندروید دارای پایگاهی است که فارغ از طراحی بصری عالی، بسیار بزرگ بوده و مدام می‌توانید آن را با کمک ابزارها و حیوانات زیادی که در بازی وجود دارد، رشد و گسترش دهید. اقلام خاصی هم به شما داده شده است که نگرانی از بابت کمبود هیچ چیزی هم در بازی احساس نخواهد شد. این بازی جهان باز برای اندروید توسعه داده شده است و پلتفرم موبایل را با رشد جالب توجهی روبرو می‌کند.

بازی Don’t Starve: Shipwrecked

بازی Don't Starve: Shipwrecked

بازی Don’t Starve یکی از آثار متفاوتی است که حضور موفقی در ژانرهای مختلف پلتفرم موبایل دارد. ویلسون، به‌عنوان شخصیت اصلی این بازی، در مجمع الجزایر گرمسیری از خواب بیدار شده و با جهان بزرگی روبرو می‌شود که پر از زیستگاه‌های مختلف بوده و تغییرات فصول و تغییر موجودات، از بهترین قابلیت‌های این بازی جهان باز اندروید هستند. دنیای جهان باز این اثر را می‌توانیم یکی از بهترین‌ها در پلتفرم موبایل تلقی کنیم. نسیم گرمسیری، می‌توانند احساس حضور در محیطی غیر امن را به شما بدهند و همین موضوع سبب شده است که بازیکن حس حضور در دنیای متفاوتی را داشته باشد.

دنیای این بازی، هنوز هم بی‌رحم و سازش ناپذیر است و به‌همین دلیل، چالش‌های بسیار زیادی را در طی آن تجربه خواهید کرد. همه چیز به سرعت عوض شده و موجودات پا به دنیای آن می‌گذارند که در صدد کشتن شما بوده و هیچ رحمی نخواهند داشت. در این بازی بقا و جهان باز، المان‌هایی را می‌بینیم که پتانسیل کامل برای درگیر شما را خواهد داشت. هفته‌ها و ماه‌ها می توانید با آن سرگرم شده و سرعت بیشتری به کار خود بدهید. جزایری را در بازی می‌بینیم که گویا انتها نداشته و مدام می‌توانید با استفاده از یک قایق، بین آن‌ها جا به جا شده و یک تجربه جالب و حیرت انگیز داشته باشید.

از بهترین ویژگی‌های بازی جهان اندروید افلاین می‌توانیم به امکان ساخت و ساز در آن اشاره کنیم که ماجراجویی‌های بسیار جالبی را هم برای‌تان باز می‌کند. فصول و موجودات جدیدی به آن اضافه می‌شود و سازندگان، همیشه اثبات کرده‌اند که با آپدیت‌های جالبی که ارائه می‌کنند، بازیکنان همواره دلایل زیادی برای باقی ماندن در این بازی جهان باز اندروید خواهند داشت. بنابراین، وقتی که از بهترین بازی های جهان باز اندروید صحبت می‌کنیم، Don’t Starve مانند دیگر ژانر هایی که در آن حضور داشته است، بازهم می‌تواند درخشش خوبی را از خود نشان دهد.

جهان کاملا جدیدی را در آن کاوش خواهید کرد و تفاوت را در گوشه به گوشه آن احساس می‌کنید. باید به دنبال منابع غذایی جدید باشید و زندگی خود را در میان مجموعه‌ای از موجودات جدید که به دنبال کشتن شما هستند، حفظ کنید. شما در این دنیای بزرگ، همواره در حال فرار بوده و از ساخت و ساز زیاد و ساخت سر پناه امن برای خود، می‌توانید شرایط بهتری برای خود فراهم کنید. دستورالعمل‌های جدیدی با دانلود بازی جهان باز اندروید خواهید داشت و مدام باید ابزارهای جدیدی را بسازید تا بتوانید در این جزایر، جان سالم به در ببرید.

بازی جهان باز Gangstar Vegas

بازی های جهان باز اندروید

بازی Gangstar Vegas یک تجربه نقش آفرینی بسیار جالب است که می‌تواند دنیای جهان باز بسیار جذابی را هم برای‌تان داشته باشد. شما در این تجربه، می‌توانید به رهبر یک باند در لاس وگاس تبدیل شوید. گانگسترهای زیادی در چنین جهانی پرسه می‌زنند و کارتل‌ هایی را می‌بینیم که بازی مافیایی می‌کنند. این بازی جهان باز رایگان را می‌توانید با نبردهای گروهی ادامه داده و انگیزه لازم برای تجربه داستان آن را نیز داشته باشید. بهترین بازی جهان باز اندروید آن موردی است که بتواند داستان خوبی را هم روایت کرده و با ماموریت‌های اصلی و فرعی خود، دلایل لازم را برای گشت و گذار در چنین جهانی فراهم کند.

در این بازی، ماموریت‌های مختلفی وجود دارد و کارتل‌های مافیایی را باید شناخته و برای جایزه نهایی، مبارزه کنید. بازی در قبیله‌های مختلفی جریان دارد و می‌توانید اتفاقات جنایی بزرگی را تجربه کنید. باند بازی در لاس وگاس همیشه ادامه خواهد داشت و همین موضوع کافی است که با یکی از بهترین بازی های اوپن ورلد اندروید روبرو باشیم. بازی ماموریت‌های فرعی زیادی هم دارد که اتفاقا با هر آپدیت، بیشتر شده و شما را به دنیایی بزرگ می‌کشاند.

دعواهای خیابانی زیادی در بازی جریان دارد و بخش معاملات مافیایی، بخشی از نبردهای جنایتکارانی است که همیشه شهر را با مشکل روبرو می‌کنند. ماموریت‌های اکشن بازی در فاز گانگستری بوده و از بوکس شبانه گرفته تا نزاع‌های خیابانی را شامل می‌شود. زمان و مکان این نبردها از قبل مشخص می‌شود و می‌توانید با ماشین خود به سمت آن حرکت کرده و بخشی از آن باشید. گردش در دنیای جهان باز این اثر می‌تواند جالب باشد و بیش از هر چیزی آن را دوست خواهید داشت. المان‌های جهان باز بازی Gangstar Vegas، شامل مسابقاتی است که با انواع مختلفی از ماشین‌ها می‌توانید به سراغش بروید.

ماموریت‌های بازی بخشی از یک ماجراجویی بزرگ هستند و گویا برای زندگی خود مبارزه می‌کنید. دزدی‌ها و سرقت‌ها می‌توانند شما را نیز تحت تاثیر قرار داده و حتی وارد مسابقات‌ اتومبیل رانی کنند. کامیون و قایق هم بخشی از این بازی‌ جهان بازی اندروید است که می‌توانید به سراغش بروید. همه چیز از ماموریت‌های جنایی گرفته تا باند بازی‌های مختلف و مخصوص کارتل‌ها در این اثر دیده می‌شود و حتی در یک بخش ویژه، حمله قبیله زامبی‌ها و مافیاهای مختلف را خواهیم دید که از کشورهای دیگر هم وارد می‌شوند.

بازی جهان باز Genshin Impact

بازی جهان باز Genshin Impact

در بازی Genshin Impact می‌توانید قدم به تایوات گذارید. شما در این بازی خواهر و برادری دارید که از دنیای دیگری آمده‌اند و گویا از یک خدای ناشناخته جدا شده‌اند. آن‌ها دیگر قدرت‌های قبلی را ندارند و نمی‌توانند از آن‌ها در دنیای شما استفاده کنند. شما نیز گویا در خواب عمیقی فرو رفته بودید و حال در یک دنیای بزرگ بیدار شده‌اید که تفاوت زیادی با اولین‌باری دارد که در آن قدم گذاشته بودید.

به این ترتیب، سفر شما در سرتاسر سرزمین تایوات شروع شده و می‌توانید به سراغ خدایانی بروید که عناصر مختلف را کنترل می‌کنند و می‌توانند سرچشمه‌ای از آن را به شما بدهند. در طول این مسیر، کاوش در جهان‌هایی را خواهیم داشت که شگفت انگیز بوده و نیروهای شما می‌توانند با همدیگر، طیف متنوعی از شخصیت‌ها را متحد کنند. رمز و رازهای بسیاری در این بازی جهان باز اندروید وجود دارد و هر کدام از آن‌ها نیاز به پاسخی دارند که شما به سراغ‌شان خواهید رفت. نیروهای خود را متحد کرده و سعی کنید که در تایوات، ماموریت‌های منحصر به خودتان را انجام دهید.

بازی جهان باز بوده و از هر کوهی می‌توانید بالا رفته و در هر رودخانه‌ای شنا کنید. سرتاسر جهان آن دارای مناظر چشم‌نوازی بوده و امکان این را فراهم کرده است که از مکانیسم‌های عجیب و غریب آن لذت ببرید. هر کسی می‌تواند سبک بازی متنوع و خاص خودش را داشته باشد و هیچ اجباری به حضور در مکان‌های خاص نیست. سیستم مبارزات بازی هم با کنترل عناصر طبیعت شکل می‌گیرد. شما می‌توانید هفت عنصر اصلی را داشته و از آن‌ها برای واکنش‌های مختلف استفاده کنید. بازی به هر طریقی امکان ایجاد تعامل را فراهم کرده است و می‌توانید صاحب قدرت‌هایی باشید که نفع زیادی در دنیای جهان باز برای شما ایجاد می‌کنند.

بازی دارای تصاویر زیبا و آرامش بخشی است و می‌توانید از صدای زیبای جهان تایوات در حین گشت و گذار خود لذت ببرید. دنیای وسیعی پیرامون شما قرار دارد و می‌توانید همراه با موسیقی متن عالی آن، گیم‌پلی بازی را به شیوه‌های مختلف تجربه کنید. با دانلود این بازی جهان باز اندروید افلاین، رو به دنیایی خواهید گذاشت که به طور یکپارچه تغییر پیدا کرده و هیچ گاه یکسان نخواهد بود. از الکترو، ژئو، پیرو، کریپتو، دندرو و هیدرو می‌توانید در چنین جهانی استفاده کرده و تجربه خود را وارد مرحله تازه‌ای کنید.

بازی های open world اندروید می‌توانند امکان سفر با دوستان و بازیکنان دیگر را نیز فراهم کنند. به‌همین دلیل شما در این بازی می‌توانید گروه‌های مختلفی از شخصیت‌ها را مشاهده کرده و با آن‌ها همکاری کنید. هرکدام شخصیت‌ها، داستان‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند و ترکیبی از ارتقاهای خاص را نیز خواهید داشت که برای رویایی با دشمنان می‌توانند مناسب باشند. ماموریت‌های حماسی‌تری را می‌توانید با دوستان خود تجربه کنید. سیستم‌عامل‌های مختلف، این بازی را در خود داشته و حتی به‌صورت کراس پلتفرم هم می‌توانید با آن‌ها همراه شوید.

بازی نبردهای پیچیده‌ای هم در بخش باس فایت‌ها دارد و دامنه چالش‌های بازی گسترده‌تر شده است. پاداش‌های بسیاری هم در انتظار شما است و می‌توانید بر فراز قله کوه ایستاده و پیشروی بسیار زیادی را در دل کوه‌ها داشته باشید. همین عدم محدودیت در یک بازی جهان اندروید است که ارزش آن را بیشتر کرده و به معنای واقعی کلمه، لفط جهان باز را در خود معنی می‌کند. Genshin Impact به‌خوبی توانسته است که به چنین تعریفی دست پیدا کرده و المان‌های جالبی را برای شما داشته باشد. 

بازی جهان باز Grand Theft Auto

بازی جهان باز Grand Theft Auto

هر آن کسی که لحظات کمی را هم در صنعت بازی‌های ویدیویی سپری کرده باشد، یقینا با مجموعه Grand Theft Auto آشنا است. برای اولین بار، این بازی Grand Theft Auto III بود که تعریف جدیدی از سبک جهان باز را ارائه داد و توانست که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. حال این تجربه با نسخه‌های جدید مدرن‌تر شده است و می‌توانید وارد ماموریت‌هایی شوید که امکان لذت بردن از دنیای جهان باز آن را بیشتر می‌کند. حال شما می‌توانید نسخه‌های مختلف این مجموعه را در پلتفرم موبایل هم تجربه کنید. ماموریت‌های داستانی، ماموریت‌های جانبی، مینی گیم‌های مختلف و تمام خصلت‌هایی که از این مجموعه سراغ دارید، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با دانلود بازی های جهان باز اندروید فرصت بیشتری برای تجربه خواهید داشت و شاید تا ماه‌ها، هر روز بخواهید که به آن‌ها سر بزنید. یک بازی جهان باز اندروید می‌تواند تجربه‌ای عالی باشد، اما واقعا چه چیزی بهتر از Grand Theft Auto می‌تواند آن را به شما منتقل کند. راک استار به‌خوبی این سبک را شناخته و پیشرفت‌های جالبی را در نسخه‌های مختلف این بازی‌های می‌بینیم. نسخه سن آندریاس، یکی از بهترین نمونه‌هایی است که در پلتفرم موبایل هم می‌توانید به سراغش بروید.

راک استار آثار دیگری هم در این سبک دارد و به‌طور مثال، در بازی Bully، می‌توانید نقش یک دانش آموزی را بر عهده گیرید که تجربه‌های عالی را در مدرسه به عنوان یک قلدر ایجاد کرده و از طریق تعامل با دیگر دانش آموزان مدرسه، داستان‌های جالبی را رقم می‌زند. بنابراین، به جای گانگستر بازی در مجموعه بازی Grand Theft Auto، می‌توانید چنین سبکی را هم از راک استار تجربه کنید. در سری GTA می‌توانید به سراغ سرقت اتومبیل‌ها رفته و در شهرهای بزرگ رانندگی کنید. با پلیس‌ها درگیر شده و حتی در نسخه‌های جدید این سری، ملک‌هایی را برای خود خریداری کنید. یک زندگی کامل و تمام عیار در این بازی‌ها خواهید دشت و اتفاقا، داستان هم آن‌قدر قوی است که در هر سری از آن‌ها صحبت‌های زیادی به میان می‌آید.

امکان انتخاب لباس‌های متنوع برای شخصیت‌های بازی وجود دارد و با پیشروی بیشتر در مراحل داستانی، می‌توانید کاستوم‌های بیشتری را آنلاک کرده و از آن‌ها برای گشت و گذار در شهر استفاده کنید. بازی‌های مجموعه Grand Theft Auto، همواره دارای سیستم شبانه روزی پویا بوده‌اند و این موضوع در GTA V بیشتر دیده می‌شود. شاهد بارندگی‌های زیبا در سطح شهر هستیم و حتی می‌توانید از طریق دور شدن از شهر و رفتن سراغ دهکده‌ها و مناطق جنگلی و بیابانی، گشت و گذار در یک دنیای جهان باز را به مرحله جدیدی برسانید. شما در این بازی تمام دلایل لازم برای درگیر شدن چند ساله را پیدا خواهید کرد.

موفقیت این سری و استقبال مخاطبین، تا حدی بالا بوده است که آخرین نسخه آن، با گذشت هشت سال، هنوز هم تازگی و طراوت بالایی دارد و توسط جمع کثیری از بازیکنان تجربه می‌شود. همین تجربه را در کنار نسخه‌های کنسولی و کامپیوتر، می‌توانید در پلتفرم موبایل هم داشته و این‌بار، بدون هیچ گونه محدودیتی در هر جایی که دلتان می‌خواهد، آن را تجربه کنید. بازی خریدهای درون برنامه‌ای هم در اندروید خواهد داشت که می‌توانید بی خیال‌شان شوید.

در نهایت، می‌توانیم بگوییم که سری Grand Theft Auto در کنار ماموریت‌های مجرمانه و دزدی و غارتی که با آن‌ها شناخته می‌شود، در کل یک بازی کامل و تمام عیار است که تمام دوست داران صنعت بازی ویدیویی را به خود جلب می‌کند. حتی اگر یک گیمر حرفه‌ای نباشید، دوست خواهید داشت که زندگی واقعی را در این بازی تجربه وارد جهان گسترده و بی‌پایان آن شوید. راک استار برای عرضه ششمین نسخه از این مجموعه لحظه شماری می‌کند و می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک، شاهد معرفی آن باشیم. بهترین باز جهان باز اندروید را می‌توانید در هر پلتفرمی به سری Grand Theft Auto نسبت دهیم که سر‌آغازی برای آثار دیگر هم بوده است.

بازی جهان باز اندروید MadOut2 BigCityOnline

بازی جهان باز اندروید MadOut2 BigCityOnline

اگر به دنبال دانلود بازی جهان باز اندروید آنلاین هستید که بازیکنان دیگر را هم در جهان بزرگ خود داشته باشد، MadOut2 BigCityOnline می‌تواند گزینه مناسبی بعد از GTA باشد. در این بازی ماجراجویانه، که بیش از هر چیزی المان‌های سری GTA در آن دیده می‌شود، می‌توانید به سرقت ماشین‌ها پرداخته و با مردم مبارزه کنید. سلاح‌های متنوعی در اختیار شما قرار داشته و سفر در جهان بزرگ آن، یکی از کارهایی است که یقینا دوست خواهید داشت. با این حال، بازی المان‌هایی از سبک ریسینگ را هم در خود دارد و سازندگان به مکانیسم‌های رانندگی بازی توجه بیشتری نشان داده‌اند.

می‌توان گفت که بازی از آثار کلاسیک ریسینگ الهام گرفته است و می‌توانید شاهد کارهای زیادی مانند سفارشی سازی ماشین، مسابقه با افراد مختلف و همچنین ماموریت‌هایی باشید که از انجام آن‌ها سرگرم خواهید شد. بازی دارای ۴۰ ماشین متنوع بوده و ماموریت‌های جالبی را به شما معرفی می‌کند. امکان حضور بیش از ۱۰۰ بازیکن همزمان در این بازی جهان باز اندروید فراهم شده است و همین موضوع می‌تواند تجربه کلی شما را به‌کل تغییر دهد. بازی به اندازه گانگستر وگاس یا GTA نمی‌تواند گسترده باشد، اما در سطح خود، تجربه جالبی است.

در این بازی جهان باز اندروید، ماشین‌های دیوانه‌وار روسی هم وجود دارند که سبک ارتقای خاصی را دنبال کرده و اگر بتوانید پیدایش کنید، احتمالا لذت بیشتری از رانندگی همراه با دوستان خود خواهید برد. بازی از نظر گرافیکی و موسیقی نیز چیزی کم و کسر ندارد و در حد و اندازه‌های این سبک، می‌توانید از تجربه آن‌ها لذت ببرید. سازندگان بازی قول داده‌اند که با ارتقاهای متنوع و زیاد، پشتیبانی از آن را ادامه داده و حتی امکان حضور بازیکنان بیشتر را نیز فراهم کنند. انیمیشن‌های بازی همچنان قابل قبول بوده و نبردها با مردم در سطح شهر، می‌تواند شما را راضی نگه دارد.

بازی جهان باز اندروید Minecraft

بازی جهان باز اندروید Minecraft

ماینکرفت منبعی برای جهان‌های بی‌نهایت است. شاید کسی انتظار نداشت که همان ابتدا، اثری که با گرافیک ساده و بلوک‌های معروف خودش شناخته می‌شود، بتواند یکی از بهترین آثار جهان باز و تلاش برای بقا باشد. همه چیز در آن ساده است و می‌توانید خانه‌های کوچک تا بزرگ‌ترین قلعه‌ها را در آن ایجاد کنید. المان ساخت و ساز، بیشترین اهمیت را در آن دارد، اما نباید از محیط جهان بازی بگذریم که بی‌نهایت بوده و تا چشم کار می‌کند، می‌توانید کوه‌ها، دهکده‌ها و محیط‌های جذاب بلوکی را در آن مشاهده کنید. این بازی نیاز به ساخت و ساز و زنده ماندن در جهانی دارد که می‌توانید به تنهایی یا با دوستان خود وارد آن شوید.

می‌توانید در بازی Minecraft خلاقیت‌های خود را بروز داده و همه چیز را کشف کنید. سیستم کرفت بازی بسیار معروف و محبوب بوده و نقشه‌های جالبی همراه با اسکین‌های هیجان انگیز برای شخصیت خود را می‌توانید داشته باشید. بافت‌های منحصربه‌فردی در کنار انیمیشن‌های ساده محیط را خواهیم دید که سازندگان تنها در چند ساعت آن را طراحی کرده‌اند. این بازی پرفروش در کنار اثر بزرگی مانند GTA‌ قرار گرفته است. همین تجربه را در پلتفرم موبایل هم می‌توانید به همان فوق‌العادگی تجربه کنید. بهترین بازی open world اندروید می‌تواند شما را مدت‌ها به خود سرگرم کند.

می‌توانید آیتم‌هایی را به دوستان خود هدیه داده، زمان روز را تغییر داده و به موارد مشابه دیگر هم دست پیدا کنید. می‌توانید یک پورتال بزرگ ساخته و به جهنمی بروید که قرمز رنگ بوده و شخصیت‌های ماورایی عجیبی در آن پرسه می‌زنند. اگر یک بازیکن حرفه‌ای باشید، ماینکرفت همچنان نکات جذابی برای لذت بردن دارد و می‌توانید هرچه بیشتر این تجربه خود سفارشی سازی کنید. اگر به فناوری علاقه مند هستید، می‌توانید از بسته‌های منابع جدید بهتره برده و داده‌هایی را به بازی ایمپورت کنید که همین تجربه را به شما بدهند.

بازی Minecraft را می‌توانید به‌صورت چند نفره هم ادامه دهید. حداکثر ده نفر از دوستان خود را می‌توانید وارد کرده و بیش از هر زمان دیگری، در یک سرور قرار گرفته و ساخت و ساز یک شهر بزرگ را شروع کنید. بازی در دو حالت Survival و Creative قابل تجربه است و این دو فرق‌هایی هم با همدیگر خواهند داشت. شما در بخش تلاش برای بقا، شرایط سختی را تجربه کرده و معمولا باید شب‌ها را در خانه خود سپری کنید. موجودات خطرناک زیادی می‌توانند جان شما بگیرند و حتی کرفتینگ هم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اما در حالت بعدی، گویا همه چیز بی نهایت بوده و می‌توانید تنها به ساخت و ساز و لذت بردن از جهان بازی بپردازید.

ماینکرفت دارای سرورهای قدرتمندی بوده و امکان رقابت بین دیگر بازیکنان را نیز فراهم کرده است. این بازی هم‌اکنون، یکی از آثار مهم سرویس استریم برای گیمرهای حرفه‌ای است و همه روزه، اکتشافات زیادی در آن صورت می‌گیرد. می‌توانید ماجراجویی خودسازی را در آن شروع کرده یا اینکه سازه‌های خلاقانه در آن ایجاد کرده و لذت بیشتری از گذران وقت در آن ببرید. امکان کشاورزی و نگهداری از حیوانات هم در بازی فراهم شده است و زامبی‌هایی را در شب خواهیم دید که به شما حمله‌ور شده و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند.

ماینکرفت به‌دلیل گرافیک ساده‌ای که دارد، روی اکثر گوشی‌های موبایل قابلیت اجرا داشته و بدون مشکل می‌توانید به سراغش بروید. این قابلیت بسیار مهم است و سبب افزایش بازیکنان آن می‌شود. دیگر نیاز به گوشی‌های پرچم‌دار ندارید و تنها کافی است که آن را سریع نصب کرده و به بازیکنان دیگر بپیوندید. دنیای بزرگ بازی قابل مدیریت بوده و حتی مینی گیم‌هایی را هم می‌بینیم که در لابی بین بازیکنان دیگر تجربه می‌شود. می‌توانید با دوستان جدید خود در این بازی معاشرت کرده و به چیزی بیش از یک بازی ساده در آن نگاه کنید.

بازی جهان باز Oceanhorn

بازی جهان باز Oceanhorn

بازی Oceanhorn به عنوان یک تجربه جهان باز، می‌تواند برای شما جالب باشد. داستان از جایی شروع می‌شود که ناگهان از خواب بیدار شده و نامه‌ای از طرف پدرتان را پیدا می‌کنید. او رفته است و تنها سرنخی که از وی دارید، یک دفترچه قدیمی و گردنبند مرموزی است که او بر جای گذاشته است. حال این وظیفه شما است که کاوش در یک جهان بزرگ را شروع کرده و به سراغ جزیره Uncharted Seas بروید. دنیایی پر از خطرات متنوع را در این اثر می‌بینیم که شامل معماها و اسرار فراوانی است. پیدا کردن پدرتان در این دنیای بزرگ، چندان کار ساده‌ای نیست، اما می‌تواند لذت بخش بوده و شما را هفته‌ها به خود مشغول کند. بنابراین، با هیولاها مبارزه کرده و یاد بگیرید که چگونه باید از جادو استفاده کنید.

گنجینه‌های باستانی بسیاری در بازی وجود دارد که هرکدام می‌توانند به تلاش و کوشش برای کشف شدن نیاز داشته باشند. در واقع این شما هستید که می‌توانید پادشاهی باستانی آرکادیا را پیدا کرده و به سراغ هیولاهای Oceanhorn بروید. بازی دارای گرافیک زیبا و منحصربه‌فردی بوده و با گیم‌پلی نفس گیر و هیجان انگیز خود، می‌تواند تجربه‌ای ماجراجویانه در یک بازی جهان باز اندروید را برای شما داشته باشد. بازی شامل صحنه‌های اکشن و عظیم بوده و ترکیبی جالب و فراموش نشدنی را برای شما خواهد داشت. این تجربه می‌تواند همراه با داستان گویی فریبنده هم همراه شود.

بازی دارای موسیقی متن جالب و گیرایی است که توسط بهترین آهنگ‌سازان صنعت بازی ویدیویی نواخته شده است. کنترل لمسی بازی هم بدون دردسر بوده و کاملا روان خواهد بود. توجه داشته باشید که این بازی رایگان بوده و همراه با خریدهای درون برنامه‌ای است. می‌توانید با خرید بازی، نسخه کامل آن را در اختیار گرفته و بدون هیچ گونه تبلیغاتی به تجربه آن بپردازید. بازی دارای تنظیمات گرافیکی قابل تنظیم در اندروید است که حتی در گوشی‌های سطح پایین هم می‌توانید آن را تجربه کرده و با کمی تغییر، سرعت آن را بیشتر کنید.

بازی Oceanhorn بیش از ده ساعت گیم‌پلی با داستان خاص را به‌همراه خواهد داشت و باید در آن تبدیل به استاد جادوگری و شمشیر زنی بشوید. می‌توانید اقلام باستانی را در آن پیدا کرده و در تلاش برای کمک به دوستان خود باشید. اچیومنت‌های بازی هم اهمیت فوق‌العاده بالایی دارند و می‌توانند انگیزه‌ای برای ادامه دادن در آن باشند. کنترل‌های لمسی بازی هم دقیق هستند و همین موضوع سبب می‌شود که لذت بیشتری از تجربه گیم‌پلی بازی داشته باشید. یک ماجراجویی عظیم و ترکیب شده از سبک‌های مختلف را داریم که یقینا از حضور در دنیای جهان باز آن هم لذت کافی را خواهید برد.

در بازی Oceanhorn باید از عقل خود برای کاوش بهتر استفاده کرده و به سراغ هیولاهای دریایی و گنجینه‌هایی بروید که انتظار شما را می‌کشند. در تمام بهترین بازی های جهان باز اندروید معمولا آیتم‌های زیادی برای اکتشاف قرار داده شده است که بازیکن، انگیزه لازم برای کشت و گذار در یک محیط بزرگ را داشته باشد. سازندگان به چنین موردی کاملا توجه کرده و در آپدیت‌های مختلف، دلایل لازم را برای گشت و گذار بیشتر در جهان آن فراهم می‌کنند. در نهایت می‌توانیم بگوییم که علیرغم جهان بزرگ و گیم‌پلی خاص و دوست داشتنی آن، یک نکته مثبت دیگر به نام گرافیک عالی و قابل تنظیم هم وجود دارد که بازیکنان گوشی‌های پایین‌رده را هم به خود جلب می‌کند.

بازی Portal Knights

بازی Portal Knights

در بازی جهان باز اندروید Portal Knights می‌توانید ماجراجویی خود را شکل داده و با قهرمان مورد علاقه خود، در نهایت تبدیل به یک شوالیه بزرگ شوید. دنیایی را می‌بینیم که جهان باز بوده و همراه با المان‌های سندباکس و اکشن دنبال می‌شود. می‌توانید وارد ناشناخته‌هایی شوید که فوق‌العاده زیبا هستند و گشت و گذار در این جهان را برای‌تان جذاب‌تر خواهند کرد. می‌توانید شخصیت خود را در بازی ارتقا داده و با ساخت سلاح‌های قدرتمند، به سراغ دشمنان خود بروید. نبردهای بازی تاکتیکی بوده و به‌صورت ریل تایم دنبال می‌شوند. ده‌ها جزیره در بازی خواهیم دید که به‌صورت تصادفی تولید شده و در هر بار تجربه، نوع خاصی از آن‌ها را خواهید داشت.

بازی پیرامون برقراری صلح ادامه پیدا کرده و باید جهانی را که از هم پاشیده است را دوباره به همدیگر گره بزنید. کلاس‌های شخصیتی خوبی در بازی برقرار است و می‌توانید از جنگجو، محیط‌بان و جادوگر در آن استفاده کنید. مبارزات بازی تاکتیکی بوده و نبردهایی را شاهد هستیم که علاوه بر دشمنان عادی، در کنار باس‌ها نیز ادامه پیدا خواهد کرد. سفرهای شما در جهان سندباکس آن دنبال شده و می‌توانید المان‌های سه‌بعدی جالبی را در آن نظاره کنید. ساکنین سرزمین بازی، طراحی رنگارنگی داشته و احتمالا هرکدام هم ماموریت‌های بزرگی برای شما خواهند داشت.

جزیره بازی جهان باز اندروید Portal Knights شامل ساختارهای شگفت انگیزی بوده و معماهایی را هم خواهیم دید که خلاقیت شما را برای حل کردن می‌طلبند. شما باید به منابع مختلف در چنین جهان بزرگی دسترسی پیدا کرده و بتوانید با جستجو و جمع‌آوری آن‌ها به سراغ آیتم‌های جدیدتر بروید. ساختاری همراه با سرعت در بازی برقرار است و یقینا یکی از تجربه‌های عالی در سبک جهان باز خواهد بود. می‌توانید خانه خود را با ده‌ها نوع مصالح و اثاثیه ایجاد کرده و در ادامه، آن را ارتقا دهید. رویدادهای تصادفی هم در بازی وجود دارد و امکان پشتیبانی از کنترلر هم به آن اضافه شده است.

بازی منابع زیادی دارد و می‌توانید حتی وارد جزایری شوید که گشت و گذار کامل در آن، ماه‌ها طول خواهد کشید. همین روند کافی است که گاهی اوقات به سراغ گوشی خود رفته و اوقات فراغت خود را با آن تکمیل کنید. می‌توانید با چهار نفر از دوستان خود وارد سرورهای قدرتمند بازی شده و تجربه‌ای ناب و فراموش نشدنی را تجربه کنید. کافی است که به یک سیستم وای فای متصل شده و سپس به بازی لاگین کنید. برای ساخت و ساز بهتر در بازی، باید هر نوع مصالحی که می‌بینید که را باز کنید. 

سخن آخر

می‌دانیم که بازی‌های جهان باز، به دلیل محبوبیت بیشتری که در بین دیگر سبک‌ها دارند، هم می‌توانند پول‌سازی بیشتری را برای استودیوها به همراه داشته باشند، هم اینکه بازیکنان را برای زمان بیشتری به خود درگیر کرده و ماه‌ها در گوشی خود آن را نصب داشته باشند. شاخص‌ترین آثار جهان باز، مربوط به سری GTA‌ و همچنین ماینکرفت است که بعد از سال‌ها، هنوز هم جذابیت خودشان را حفظ کرده‌اند و از بازیکنان مبتدی تا حرفه‌ای، به سراغشان می‌روند. از بهترین قابلیت‌هایی بازی‌های جهان باز در اختیار شما قرار می‌دهند، می‌توانیم به سیستم کاوش و جستجوی بی‌پایان در آن‌ها اشاره کنیم.

بهترین بازی های جهان باز اندروید آن‌هایی هستند که داستان درگیر کننده‌ای را همراه با شخصیت‌های دوست داشتنی ارائه داده و باعث می‌شوند که بازیکن دلایل و انگیزه لازم برای گشت و گذار بیشتر در چنین دنیای بزرگی را داشته باشد. در واقع اگر ماموریت‌هایی وجود نداشته باشند که بازیکن برای حل کردن آن‌ها، نیاز به رفتن به لوکشین‌های مختلف داشته باشد، این جهان بزرگ تولید شده، عملا نتیجه خاصی به‌همراه نخواهد داشت. هر چقدر که جزئیات بازی‌های جهان باز بیشتر باشد، بازیکن علاقه بیشتری به گشت و گذار در آن داشته و اعتبار بالاتری هم حتی در سال‌های آینده خواهد داشت.

شما نیز می‌توانید در ادامه بهترین بازی های جهان باز از دیدگاه خود را به ما معرفی کنید. به نظر شما این سبک از بازی‌ها تا چه حدی باید شامل یک جهان بزرگ بوده و داستان درگیرکننده برای‌مان داشته باشند؟ بهترین بازی جهان باز اندروید از نظر شما کدام است؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: