دیالوگ های Starfield

دیالوگ های Starfield بیش از ۱۵۰ هزار خط هستند

توسط محسن شجاعی در ۸ مهر ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۷

آقای تاد هاوارد (Todd Howard)، رئیس استودیو بتسدا اعلام کرد دیالوگ های Starfield بیش از ۱۵۰ هزار خط هستند و تمامی این دیالوگ‌ها علاوه بر زمان انگلیسی، به زبان ژاپنی نیز ترجمه و ضبط خواهند شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

امسال کمپانی مایکروسافت به عنوان معدود ناشران و سازندگان آمریکایی برای دومین بار در رویداد Tokyo Game Show حضور پیدا کرد. هر چند در این رویداد چندان شاهد رونمایی و معرفی از بازی‌های بزرگ نبودیم اما، مایکروسافت اطلاعات خوبی از پروژه‌های مورد انتظار خود در اختیار مخاطبان گذاشت. آقای تاد هاوارد (Todd Howard)، رئیس استودیو بتسدا که اکنون به شخصه وظیفه کارگردانی بازی استارفیلد را بر عهده گرفته در کنفرانس مایکروسافت حضور پیدا کرد و توضحاتی درباره این بازی به مخاطبان ارائه نمود.

به گفته آقای هاوارد دیالوگ های Starfield بیش از ۱۵۰ هزار خط هستند و تمامی این دیالوگ‌ها علاوه بر زمانی آمریکایی، به زبان ژاپنی نیز ترجمه و صداگذای خواهد شد. دیگر پروژه استودیوهای زیر مجموعه بتسدا، بازی Redfall، محصول استودیو آرکین نیز از شرایط مشابه‌ای برخودار است و تمامی دیالوگ‌های آن به زبان ژاپنی ضبط خواهند شد. دو پروژه قبلی بتسدا، فال اوت ۴ نزدیک به ۱۱۰ هزار خط دیالوگ و Elder Scrolls 5: Skyrim نزدیک به ۶۰ هزار خط دیالوگ داشت. هر چند نمی‌توان از روی میزان دیالوگ به صورت قطعی ابعاد بازی را تخمین زد اما، حداقل مشخص است از حیث داستانی با پروژه عظیمی مواجه هستیم.

Starfield بیستم آبان ماه سال ۱۴۰۱ (یازدهم نوامبر ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: