بازی Layers of Fear 3

بازی Layers of Fear 3 به طور ضمنی معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۸ مهر ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۵

استودیو Bloober Team بدون اطلاعیه قبلی و در کمال غافلگیری تیزری از پروژه جدید خود منتشر کرد که ظاهرا بازی Layers of Fear 3 است. ظاهرا این نسخه به ریشه‌های مجموعه بازمی‌گردد و شباهت‌هایی به نسخه اول دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ساعاتی پیش استودیو بلوبر تیم به صورت کاملا ناگهانی و دور از انتظار یک تیزر تریلر از پروژه جدید خود منتشر کرد. با توجه فضا و جملات نمایش داده شده در این تیزر، به احتمال قوی تیزر مذکور مربوط به نسخه سوم مجموعه Layers of Fear است. به گفته منابع وبسایت IGN این نسخه جدید شباهت‌هایی فراوانی به نسخه اول دارد و بر خلاف نسخه دوم وحشت روان شناختی و محیط‌های تنش زا که از نمادهای این مجموعه هستند، در این نسخه نقش پررنگی ایفا می‌کنند. این بازی با موتور آنریل ۵ ساخته می‌شود. شما می‌توانید تیزر را از اینجا تماشا کنید.

اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی بلوبر تیم اعلام کرد مشغول ساخت دو پروژه عظیم و به اصطلاح AAA است و ظاهرا و با توجه به تعداد کارکنان فعال در استودیو، بعید به نظر می‌رسد، تیزر منتشر شده مربوط به پروژه سومی باشد. به گفته مدیرعامل استودیو یکی از این دو پروژه در مرحله پیش تولید است و پروژه دیگر وارد فاز نهایی ساخت شده‌است. شایعات فراوانی احتمال می‌دهند یکی از این دو پروژه نسخه ریمیک مجموعه سایلنت هیل باشد که البته هنوز از سوی استودیو تا کپکام تایید یا تکذیبی منتشر نشده‌است.

هنوز نام رسمی یا پلتفرم‌های مقصد بازی Layers of Fear 3 مشخص نیست اما، سازندگان اعلام کردند این بازی در بازه سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: