بازی بعدی گیم پس

بازی بعدی گیم پس Scarlet Nexus است

توسط محسن شجاعی در ۸ مهر ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۹

مدتی قبل و در جریان رویداد Tokyo Game Show 2021، مایکروسافت اعلام کرد Scarlet Nexus در آینده به سرویس اشتراکی شرکت اضافه می‌شود. امروز این عنوان در قالب بازی بعدی گیم پس به این سرویس اضافه شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای باری همراه باشید.

مدتی پس از معرفی بازی اسکارلت نکسوس، شایعاتی فراوانی مبنی بر عرضه این عنوان از روز اول انتشار روی سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس وجود داشت. پس از مدتی بندای نامکو به عنوان ناشر این بازی این اخبار را تکذیب کرد. مدتی پیش شرکت مایکروسافت به عنوان معدود ناشران آمریکایی برای دومین بار کنفرانس انحصاری خود را در رویداد Tokyo Game Show 2021 برگزار کرد و در جریان کنفرانس خود به طرفداران وعده داد این بازی بزودی راهی سرویس گیم پس شود و از ساعتی پیش بالاخره روند در دسترس قرار گرفتن این بازی آغاز شد.

طی هفته جاری اعلام شد بازی نه چندان محبوب و موفق مارول اونجرز آخر سپتامبر اضافه می‌شود و در اطلاعیه‌ای که ساعاتی پیش مایکروسافت اعلام کرد بازی بعدی گیم پس Scarlet Nexus است. بندای نامکو از اولین DLC بازی نیز رونمایی کرد. در این DLC چندین Bonding Episode جدید، Crush Vision و چندین لباس‌های جدید به بازی اضافه می‌شود. بسته الحاقی هم زمان با انتشار آپدیت ۱.۰۴ بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

Scarlet Nexus هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی مورد استقبال مخاطبان ژاپنی و غربی قرار گرفت و توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: