بازی چند نفره Horizon

شایعه: گوریلا گیمز بازی چند نفره Horizon را می‌سازد

توسط محسن شجاعی در ۷ مهر ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۱

گوریلا گیمز اخیرا آگهی شغلی را منتشر کرده که در آن به دنبال استخدام افرادی است که بتوانند یک شبکه اجتماعی را طراحی کنند. منابع وبسایت VGC معتقدند این استخدام مربوط به پروژه ساخت بازی چند نفره Horizon است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو گوریلا گیمز اخیرا در وبسایت خود آگهی استخدامی را منتشر کرده و در میان فرصت‌های شغلی اعلام شده پست طراح ارشد محیط‌های اجتماعی نیز به چشم می‌خورد. فرد مورد نظر می‌بایست “اشتیاق کافی برای کار با محیط‌های اجتماعی کاربران و ایجاد ویژگی‌های کلیدی برای یک شبکه اجتماعی” را داشته باشد. وی همچنین باید “به دنبال راه‌هایی باشد تا مخاطبان بتوانند درون بازی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.”  محیط اجتماعی مورد نظر گوریلا گیمز باید مخاطبان را تشویق کنند که در فعالیت‌های آنلاین و گروهی شرکت کنند و به بازیکنان حرفه‌ای این امکان را بدهد که گروه‌هایی را تشکیل دهند تا بتوانند در کنار هم به اکتشاف جهان بازی بپردازند.

هر چند مشخص نیست منظور از این آگهی ساخت بخش چند نفره برای مجموعه هواریزن است یا یک بازی کاملا کستقل اما، به گزارش وبسایت VGC هر چند گوریلا گیمز اعلام کرده بازی Forbidden West فاقد بخش چند نفره است اما، تیم سازنده مشغول ساخت بازی چند نفره Horizon است و حتی سونی مصر بوده که این بازی دارای حالت کو-آپ باشد اما، تیم سازنده در نهایت تصمیم گرفته این ویژگی‌ را به پروژه آینده استودیو موکول کند.

وبسایت VGC دو حالت را محتمل می‌داند. هدف از این استخدام یا ساخت بازی Horizon 3 است یا یک نسخه چند نفره مستقل از این مجموعه که چنانچه حالت دوم صحیح باشد، مخاطبان می‌توانند پیشرفت‌های خود را در بخش داستانی Forbidden West به این نسخه مستقل انتقال دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: