آمار فروش پلی استیشن 5

آمار فروش پلی استیشن ۵ در انگلستان از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۶ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۴۵

اخیرا آمار فروش پلی استیشن ۵ در انگلستان از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد تا بدین ترتیب این کنسول بتواند رکورد سریع‌ترین آمار فروش یک میلیون نسخه‌ای برند پلی استیشن را به نام خود ثبت کند. پیش از این، این رکورد در اختیار PS4 بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان انتشار کنسول نسل نهمی سونی در ماه نوامبر سال میلادی گذشته تا به امروز، PS5 روی موج موفقیت و فروش سوار بوده و در مدت این یک سال دائما در حال ثبت آمارهای خیره کننده و رکوردهای جدید است و نشانه‌های خبر از ادامه دار بودن این روند، حداقل در میان مدت می‌دهند. در کمال انتظار این کنسول یک رکورد خارق العاده دیگر را، اینبار در انگلستان از خود به ثبت رساند.

با توجه داده‌ها و اطلاعاتی که موسسه Gfk منتشر کرده، آمار فروش پلی استیشن ۵ در انگلستان از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد. با ثبت این آمار، کنسول نسل نهمی سونی توانست سریع‌تر از هر کنسول دیگری در این برند به آمار فروش یک میلیون نسخه‌ای در کشور انگلستان دست پیدا کند. پیش از این، این رکورد در اختیار PS4 بود که اکنون PS5 سه هفته زودتر به آمار فروش یک میلیون نسخه‌ای رسید. از یک سوی مشکلات ناشی از تولید کند این محصول به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان، روی روند فروش آن اثر منفی داشته اما، تلاش‌های سونی برای برقراری تعادل میان عرضه و تقاضا در ماه‌های اخیر کمک شایانی به ثبت این آمار کرده‌است.

مطابق آخرین آمار، تا به حال بیش از ۱۰.۱ میلیون دستگاه از PS5 در سراسر دنیا فروخته شده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: