بازی Disco Elysium برای Xbox

تاریخ انتشار بازی Disco Elysium برای Xbox مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۶ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۳

استودیو ZA/UM ساعاتی پیش اعلام کرد نسخه Final Cut بازی Disco Elysium برای Xbox روز سه شنبه بیستم مهر ماه (دوازدهم اکتبر) منتشر می‌شود. این تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی است. نسخه فیزیکی هجدهم آبان منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند روز پس از اعلام زمان عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی دیسکو الیسیم، استودیو ZA/UM سازنده این عنوان از زمان انتشار نسخه‌ ایکس باکس (نسخه نسل هشتم و نهم) نیز رونمایی کرد. نسخه اصلی این عنوان سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست رضایت مخاطبان و منتقدان را جلب کرد و در جشنواره‌های مختلف نیز مورد تقدیر قرار گرفت. نسخه فاینال کات برای سایر پلتفرم‌ها در حال عرضه شدن است و در ماه مارس برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر شد. نسخه فاینال کات به عنوان یک آپدیت رایگان در اختیار دارندگان نسخه PC قرار گرفت.

نسخه Final Cut بازی Disco Elysium برای Xbox روز سه شنبه بیستم مهر ماه (دوازدهم اکتبر) منتشر می‌شود. این تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی است. نسخه فیزیکی هجدهم آبان منتشر می‌شود. نسخه فاینال کات در مقایسه با نسخه اصلی دارای لباس‌های بیشتر و جدیدتر، کات سین‌ها و شخصیت‌های جدید، صداگذاری تمام دیالوگ‌های بازی، هوش مصنوعی ارتقا یافته، ماموریت‌های فرعی جدید و گزینه‌های جدید برای شخصی سازی کنترلرهای بازی است.

در Disco Elysium مخاطب در نقش یک کارآگاه قرار می‌گیرد که در حال تحقیق و تفحس درباره یک پرونده قتل است. در این بازی مخاطبان می‌توانند به شیوه خود در بازی پیشروی کنند و یک سری مهارت‌های اصلی و فرعی را برای آزاد کردن قابلیت‌ها و دیالوگ‌های جدید را در اختیار دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: