کارگردان بازی Bayonetta 3

طراح ارشد Scalebound کارگردان بازی Bayonetta 3 است

توسط محسن شجاعی در ۴ مهر ۱۴۰۰ , ۲۰:۵۹

به گفته تهیه کننده پروژه کنسل شده Scalebound، آقای Yusuke Miyata (یوسوکه میاتا)، که طراح ارشد این بازی انحصاری ایکس باکس بوده، این بار در قامت کارگردان بازی Bayonetta 3 در تیم سازنده بازی نقش ایفا می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پنجشنبه شب هفته گذشته و در جریان تازه‌ترین قسمت رویداد نینتندو دایرکت، بالاخره پس از چهار سال سکوتا خبری مطلق و مصاحبه‌های نامفهوم و گنگ اولین تریلر گیم‌پلی بازی بایونتا ۳ منتشر شد تا بار دیگر هیجان و هایپ میان طرفداران این مجموعه و ژانر هک اند اسلش زنده شود. بدون شک این تریلر یکی پربازدیدترین و محبوب‌ترین نمایش‌های رویداد نینتندو دایرکت بود و طرفداران با اشتیاق فراوان پیگیر اطلاعات و جزئیات تکمیلی پس از اتمام این رویداد بودند. آقای Jean Pierre Kellams که به عنوان تهیه کننده بازی Scalebound در استودیو پلاتینیوم گیمز فعالیت می‌کرد، تا تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد طراح ارشد Scalebound کارگردان بازی Bayonetta 3 است. بازی Scalebound پروژه لغو شده پلاتینیوم گیمز است که قرار بود به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت عرضه شود.

آقای Kellams نوشت:

Yusuke Miyata کارگردان بایونتا ۳ است. وی به شدت بازی ساز با استعدادی است و من صرف اینکه وی کارگردان بازی است، نمی‌توان برای تجربه آن صبر کنم.

وی همچنین گفت یکی از المان‌هایی که در تریلر گیم‌پلی بازی به نمایش درآمد که در آن بازیکنان می‌توانستند به صورت مستقیم برخی از شیاطین را به کنترل خود درآوردند، مشابه ویژگی‌ است که تیم سازنده Scalebound برای بازی در نظر گرفته بود. آقای Kellams معتقد است شباهت‌های فراوانی میان گیم‌پلی Scalebound و بایونتا ۳ وجود خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: