بازی‌ های اکتبر PS Plus

شایعه: بازی‌ های اکتبر PS Plus مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۴ مهر ۱۴۰۰ , ۲۰:۳۴

طبق ادعای یکی از کاربران وبسایت Dealabs، سه بازی مورتال کامبت ایکس ، Hell Let Loose و PGA Tour 2K21 بازی‌ های اکتبر PS Plus را تشکیل می‌دهند. به گفته مسوئلان وبسایت مدارکی که ادعای وی را تایید می‌کنند، مورد تایید هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از یک هفته تا آغاز ماه میلادی جدید باقی مانده و معمولا در چنین بازه زمانی، شرکت‌ها و موسساتی که سرویس‌های اشتراکی به مشتریان خود ارائه می‌کنند، از بازی‌ها و محصولاتی که قرار است با آغاز ماه جدید به سرویس اضافه شوند، رونمایی می‌کنند و همچنین بازی‌هایی که با آغاز ماه دیگر عضوی از آرشیو سرویس نخواهند بود را نیز به اطلاع مخاطبان خواهند رساند. سرویس اشتراکی پلی استیشن، Playstation Plus بدون شک از سرویس مشابه رقیب سنتی خود، مایکروسافت به شدت عقب است اما، مسئولان سونی طی ماه‌های اخیر در تلاش بودند تا با ارائه بازی‌های باکیفیت‌تر و محبوب‌تر، مخاطبان بیشتری را جذب سرویس خود کنند و کمی این فاصله فاحش با مایکروسافت را کاهش دهند.

یکی از کاربران وبسایت Dealabs با نام کاربری Billbill-Kun مدعی است سه بازی Hell Let Loose محصول سال ۲۰۱۹  استودیو Black Matter Pty Ltd، عنوان PGA Tour 2K21 (شبیه ساز گلف) محصول استودیو HB و شاید از همه مهم‌تر بازی Mortal Kombat X، محصول استودیو Nether realm بازی‌ های اکتبر PS Plus را تشکیل می‌دهند. به گفته مسئولان وبسایت صحت ادعاهای این کاربر بررسی شده و مورد تایید است. انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک سونی با اطلاعیه رسمی خود صحت این اطلاعات را تایید یا تکذیب کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: