فیلم Don’t Look Up

تماشا کنید: کلیپ جدیدی از فیلم Don’t Look Up منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۴ مهر ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۸

شبکه نتفلیکس یک کلیپ جدید را از فیلم پر ستاره “Don’t Look Up” در طوی رویداد تودوم منتشر کرد. در این فیلم ستارگان مطرحی از اجمله  لئوناردو دی‌کاپریو، جنیفر لارنس جونا هیل، راب مورگان و مریل استریپ به ایفای نقش می‌پردازند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم “Don’t Look Up” داستان دو ستاره شناس نه چندان مشهور با بازی دی کاپریو و لارنس را روایت می‌کند که باید به بشریت در مورد نزدیک شدن شهاب سنگی بزرگ که سیاره زمین را نابود می‌کند اخطار دهند. در این کلیپ کتر رندل میندی (دی‌کاپریو) ه همراه دانشجوی خود کیت دیبیاسکی (لارنس) سعی ‌می‌کنند سران کاخ سفید را متقاعد کنند که شهاب سنگی بزرگ با احتمال ۹۹.۷ درصد به زمین برخورد خواهد کرد اما به نظر می‌رسد کسی صحبت‌های آن‌ها را جدی نمی‌گیرد.

تایلر پری، مارک رایلنس، ران پرلمن، تیموتی شالامی، آریانا گراندی، اسکات مسکادی (کید کادی)، هیمش پاتل، ملانی لینسکی، مایکل چکلیس و تومه سیسله از دیگر بازیگران مطرح این فیلم هستند.

این فیلم توسط نامزد جایزه اسکار، آدام مک‌کی نوشته و کارگردانی شده است که سابقه کارگردانی عناوین درخشانی چون “معاون” و “رکود بزرگ” را در کارنامه خود دارد.

فیلم “Don’t Look Up” در ۱۰ دسامبر بطور محدود در سینما و در روز جمعه ۳ دی‌ماه (۲۴ دسامبر) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: