بازی Disco Elysium برای نینتندو سوییچ

نسخه Final Cut بازی Disco Elysium برای نینتندو سوییچ بیستم مهر منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۳ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۹

استودیو Sea Power امروز با انتشار یک تریلر جدید خبر از عرضه نسخه Final Cut بازی Disco Elysium برای کنسول نینتندو سوییچ در تاریخ بیستم مهر ماه دادند. نسخه فیزیکی بازی سال میلادی آینده منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تیم مستقل و کوچک Sea Power سال ۲۰۱۹ بازی Disco Elysium را به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کردند. این بازی به خوبی توانست ژانر ادونچر را الما‌ن‌های نقش افرینی ادغام کند و رضایت مخاطبان را جلب کند اما، ویژگی‌ که بیش از سایر بخش‌های بازی توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد، داستان و سیستم انتخاب و تصمیم گیری بازی بود. سازندگان سال ۲۰۲۰ میلادی نسخه بهبود یافته و گسترش یافته بازی را موسوم به Final Cut را برای PC و کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی منتشر کردند. این نسخه برخی المان‌های بازی را اصلاح کرده و تمام دیالوگ‌های بازی صدا گذاری شده‌است. پس از گذشت یک سال اکنون نوبت به نینتندو و کنسول هبریدی آن رسیده‌است.

نسخه Final Cut بازی Disco Elysium برای نینتندو سوییچ نیز تایید شده بود اما، تا به امروز تاریخ انتشار بازی مشخص نبود. سازندگان امروز با انتشار یک تریلر جدید بیستم مهر ماه را برای انتشار این بازی در نظر گرفتند. تاریخ اعلام شده برای عرضه بازی به صورت دیجیتالی است و نسخه‌های فیزیکی بازی سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود.

Disco Elysium – The Final Cut هم اکنون برای پلتفرم‎‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: