تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League

تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League بیست و چهارم مهر منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۳ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۴

کمپانی WB Interactive Entertainment و استودیو راکستدی امروز ضمن انتشار یک آرت کی جدید از بازی، تایید کردند تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League در رویداد DC Fandome منتشر می‌شود. این رویداد بیست و چهارم مهر ماه برگزار می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو راک استدی که به لطف عرضه سه‌گانه بتمن آرکام نام خود را در میان استودیوهای بازی سازی مطرح و محبوب مظرح کرد، مدت‌ها است در سکوت کامل خبری فرو رفته و خبر جدیدی درباره این استودیو و پروژه جدید آن‌ها در دسترس نیست. فارغ از تیزر معرفی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، سازندگان و ناشر اطلاعات و نمایش جدیدی از این بازی منتشر نکردند و طرفداران بی‌صبرانه منتظر رویدادها و جشنواره‌های مختلف هستند تا شاید نمایش جدیدی از این بازی منتشر شود. کمپانی WB Interactive Entertainment اواخر مهر ماه قصد دارد رویداد DC Fandome را برگزار کند و به صورت رسمی حضور بازی‌های Gotham Knights و Suicide Squad در این رویداد تایید شده‌است.

مدتی قبل استودیو WB Montreal Games یک کی آرت از بازی گاتهام نایتس منتشر کرد و امروز نوبت به استودیو راکستدی رسیده تا کی آرت بازی خود را منتشر کند. سازندگان ضمن انتشار این کی آرت، بار دیگر انتشار تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League در رویداد DC Fandome را تایید کردند. این رویداد بیست و چهار مهر ماه (۱۶ام اکتبر) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.
شما در ادامه می‌توانید کی آرت منتشر شده را مشاهده کنید:

Suicide Squad: Kill the Justice League سال ۲۰۲۲ میلادی برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S و رایانه‎‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: